vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Electronic Arts PC hra FIFA 16

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
546 Kč s DPH

451 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EAPC01793
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruka: 24 měsíců
Electronic Arts PC hra FIFA 16
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Novinky ve hře FIFA 16 se týkají celého hřiště.

Těšit se můžete na vyvážený a autentický fotbalový zážitek s hrou podle vašeho gusta a možností přijmout náročnější výzvy.
A jsou tu i úplně nové způsoby hraní! Hra vyjde v české textové lokalizaci na všech platformách.

Díky inovativním herním prvkům a funkcím nabízí FIFA 16 sebevědomé bránění, kontrolu středu hřiště a magické okamžiky ve větší míře než kdy předtím.
Jak nováčci série, tak i ostřílenější hráči si mohou zlepšit dovednosti a usilovat o dosažení úspěchů na vyšší úrovni díky novému režimu Trenér FIFA.
Inovace na každém místě na hřišti. Nové možnosti hry. Sbírání úspěchů na vyšší úrovni.

FIFA 16 přináší krásný fotbal.

INOVACE NA KAŽDÉM MÍSTĚ NA HŘIŠTI

Sebevědomé bránění
•Defenzivní obratnost – K udržení kroku s technicky zdatnými soupeři máte k dispozici 25 inovativních změn v pohybu obránců.
Ti teď mohou uzavírat prostory a pomocí rychlé změny směru s úkroky udržet kontakt se soupeřem v situacích jeden na jednoho.
Při zachycování náběhů se můžete spolehnout na větší volnost pohybu a kratší dobu při zrychlení na maximální rychlost.


•Týmové bránění – Když se snažíte „zavřít“ útočníka soupeře, spoluhráči za vás zaskočí na vašem postu.
Nová umělá inteligence bránění umožňuje hráčům vnímat nebezpečně otevřené prostory v souvislosti s tím, kde se nachází míč a hráči druhého týmu.
Spoluhráči budou pokrývat důmyslné útočné náběhy a blokovat potenciální směry ofenzivních výpadů.


•Nové základní prvky soubojů o míč – Díky novým prvkům můžete přistoupit k souboji o míč různými způsoby.
Nový systém skluzů umožňuje přerušit je a vrátit se do pozice. K dispozici je teď pestrá škála variant obranných zákroků, kde nechybí naznačení, výskoky do vzduchu z místa a zákroky celým tělem.
Obranné zákroky ve hře FIFA 16 jsou responzívnější a přináší větší pocit uspokojení v případě úspěchu.

Trenér FIFA – Ať už jste ostříleným veteránem série EA SPORTS FIFA, nebo hrajete poprvé, Trenér FIFA Trainer vám pomůže odhalit váš pravý potenciál. Naučte se hrát s pomocí volitelné průhledové grafiky, která vám bude nabízet možné herní varianty v závislosti na vaší pozici na hřišti a tréninkové úrovni (nastavitelné automaticky či manuálně). Základní pokyny pomohou začátečníkům, zatímco pokročilé tipy nabídnou šanci zlepšit se i zkušenějším hráčům. Je to, jako byste měli během hry po boku svého vlastního experta.
•Dovednostní hry: Základní úroveň – Jde o novou úroveň dovednostních her určenou těm hráčům, kteří se k sérii EA SPORTS FIFA dostávají vůbec poprvé.

NOVÉ MOŽNOSTI HRY
•Ženské národní týmy – Vůbec poprvé v historii série EA SPORTS FIFA můžete hrát s 12 nejvýše hodnocenými ženským reprezentacemi světa v několika on-linových i off-linových režimech.
Díky této autentické novince se fanouškům série FIFA rozšiřují možnosti hraní. Do hry jsme přidali jedinečné animace a 3D modely ženských postav a nasnímali nejlepší fotbalistky národního týmu USA jako referenční objekty pro pohyby hráček.
Za ženy je možné hrát v režimech Výkop, Off-line turnaj a On-line přátelské zápasy.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Electronic Arts PC hra FIFA 16
Diskuze k produktu: electronic-arts-pc-hra-fifa-16 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.