vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Electronic Arts PC hraThe Sims 4: Společná zábava (EP2)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
883 Kč s DPH

730 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C0038585
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruka: 24 měsíců
Electronic Arts PC hraThe Sims 4: Společná zábava (EP2)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
! Speciální promo cena v období 25.11. - 31.12. 2016!!!
Hra pro PC The Sims 4: Společná zábava (datadisk).

Vaši Simíci už se třesou, aby někam vyrazili. Někam, kde si najdou nové kamarády, prohlédnou si místní zajímavosti a užijí si nové zážitky.
Chtějí předvést taneční číslo na tajném večírku ve starověkých ruinách. Chtějí si dát lahodné espresso v luxusní kavárně.
Chtějí to rozbalit tak, jak to dřív nešlo. Prostě chtějí něco... nového!

NOVÉ ZÁŽITKY V NOVÉ LOKACI
Rozšíření The Sims 4: Společná zábava představuje Windenburg, svět inspirovaný Evropou, kde najdete směsici zajímavé moderní architektury i tradičních budov a stylů.
Ve Windenburgu vás čeká okouzlující příroda, rušné náměstí i luxusní ostrov. Je tu prostě velká spousta nových věcí, které si vaši Simíci mohou prohlédnout a zažít.

BAVTE SE S KAMARÁDY
Všechny tyto novinky ale nemusí Simíci prozkoumávat sami. Jak už název napovídá, rozšíření Společná zábava se točí kolem zábavy s kamarády.
A nezáleží na tom, jestli se Simíci baví jako vedoucí exkluzivních spolků nebo jen prozkoumávají Windenburg.

PŘIDEJTE SE DO KLUBU
Vaši Simíci se mohou stát členy nejrůznějších společenství, které sdružují Simíky specifických zájmů, osobností a stylu.
Členové spolků budou mít tendenci se chovat určitým způsobem, mít rádi a neradi podobné věci a může to ovlivnit i jejich reakce na ostatní Simíky.
Hned při prvním spuštění tohoto rozšíření na vás bude čekat celá řada spolků, ale také si můžete vytvořit a přizpůsobit spolky vlastní. Můžete nastavit jejich požadavky, chování, oblíbená místa, a dokonce pro ně můžete vybrat speciální odměny.

KAMARÁDI JAKO ŽIVÍ
Trávení času ve skupinách kamarádů je v rozšíření Společná zábava opravdu jedinečným zážitkem.
Herní kamarádi vašich Simíků se budou chovat podobně jako skuteční kamarádi – ať už se jdete koupat do jezírek u útesů, nebo prostě posedáváte v hospodě, skupiny budou ke všem aktivitám přistupovat novými vzrušujícími způsoby.
Simíci si mohou s kamarády zahrát fotbálek nebo si společně zkoušet oblečení v úplně nové velké šatně. Budou spolu trávit čas a užívat si zážitky novými zábavnými způsoby.
Simíci se též budou moci zlepšovat v umění tance a DJ, s nimiž budou párty ještě zábavnější. Rozdovádějte dav dokonalým mixem od DJ pultíku nebo oslňte novými pohyby na diskotéce.

Hra vychází: 10. 12. 2015


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Electronic Arts PC hraThe Sims 4: Společná zábava (EP2)
Diskuze k produktu: electronic-arts-pc-hrathe-sims-4-spolecna-zabava-ep2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.