vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Electronic Arts XBox One hra Dragon Age: Inquisition GOTY

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1116 Kč s DPH

922 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruka: 24 měsíců
Electronic Arts XBox One hra Dragon Age: Inquisition GOTY
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PS4 hra Dragon Age 3: Inquisition v edici Game of the Year obsahuje základní hru Dragon Age Inquisition a veškeré dodatky.

Prozkoumejte obrovský fantasy svět Dragon Age 3: Inquisition, jež se ocitl na pokraji katastrofy. V této akční RPG od BioWare, od tvůrců Mass Effect 3 a Dragon Age: Origins, se v obrovském otevřeném světe, plném složitých postav, hnáni příběhem, budete vyvíjet bojovat, a dělat vážná rozhodnutí.

Apokalyptická katastrofa uvrhla zemi Thedasu do chaosu. Smečka draků obarvila oblohu načerno a vrhá stín a děs do kdysi klidného království.
Mágové jsou zataženi do totální války proti despotickým templářům. Národ povstává proti národu a je pouze na vás, aby jste vedli inkvizici, dopadli agenty chaosu a obnovili pořádek v zemi - vaše rozhodnutí navždy změní Dragon Age!

Vyberte svou vlastní cestu! Buďte vůdcem bojovníkům s nejrůznějších charakterů ve velkolepých bitvách proti nejrůznějším nepřátelům.
Konfrontujte soupeře tváří v tvář v osobním, hrdinském boji, po boku s spolubojovníky, nebo koordinujte zničující útoky za pomoci kombinace schopností jednotlivých postav.
Staňte hnacím motorem změn v čase nejistoty. Formujte běh říše, přinášejte válku i mír frakcím v konfliktu, buďte pánem osudu inkvizice.
Podaří se vám zastavit kataklyzmatické bezvládí světa Dragon Age?

Hlavní rysy PS4 Dragon Age 3: Inquisition GOTY:

OTEVŘENÝ SVĚT V NĚKOLIK REGIONECH
Dragon Age: Inquisition běží na engine Frostbite ™ 3, který dává život život obrovskému a rozmanitému otevřenému světu, včetně ledových vrcholků hor, zrádných močálů a spalujících pouští.

PROMĚNNÝ SVĚT THEDASU!
Podívejte se na konkrétní, viditelné výsledky své cesty živým světem - zvýšení konstrukcí, přizpůsobení základny a dramatické změny prostředí samotného, vše je měněno působením vaší inkvizice.

PROBOJUJTE SE!
Vyberte si a veďte skupinu bojovníků s různými charaktery do náročných, vizuálně velkolepých bitev proti různorodým nepřátelům - od ohromujících, zemí otřásajících High Dragons po démonické síly z Jiného světa Stínu.
Jděte do přímé konfrontace v osobním, hrdinném boji a spolubojovníky po boku, nebo přepněte režim a koordinujte zničující útoky za pomoci kombinace schopností charakterů.

PŘIZPŮSOBTE SI SVOU CESTU
Vytvořte si vlastní postavu, výběrem z několika ras, přizpůsobte jejich vzhled, a během hry si vyberete síly a schopnosti. Rozsáhlé možnosti přizpůsobení vám umožní vybrat si vše od barvy bot, až po funkci Inkvizice.

SILNÉ A KOMLIKOVANÉ CHAREKTERY
Povedete skupinu vybranou z devíti jedinečných plně realizovaných postav, každá z nich bude reagovat na vaše jednání a volby jinak a tvořit složité vztahy s vámi i mezi sebou navzájem.

BUDUJTE SI JMÉNO V DRAGON AGE!
Staňte hnacím motorem změn v čase nejistoty a otřesů. Formujte běh říše, přinášejte válku nebo mír frakcím v konfliktu, buďte pánem osudu inkvizice. Podaří se vám zastavit kataklyzmatické bezvládí Dragon Age?


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Electronic Arts XBox One hra Dragon Age: Inquisition GOTY
Diskuze k produktu: electronic-arts-xbox-one-hra-dragon-age-inquisition-goty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.