vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Epilátor Braun Silk épil 7-751 Dual

Kalkulačka splátek CETELEM
3008 Kč s DPH

2486 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: BRAUN
Váha: 0,5
Epilátor Braun Silk épil 7-751 Dual
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Typ holicího strojku: epilátor
Počet rychlostí: 2
Počet pinzet (ks): 40
Zastřihování: ANO
Použití a údržba: omyvatelný
Osvětlení: ano
Zdroj energie: akumulátorový
Doba provozu (min): 30
Doba nabíjení (hod.): 1
Výměnné nástavce: epilační hlava; holící hlava; nástavec pro citlivé partie
Systém nadzvedávání chloupků: ANO
Typ epilátoru: pinzetové

Provedení výrobku: bílá barva

Nejlepší odstraňování krátkých chloupků a okamžitá hladkost od Braun
Epilátory Silk-épil 7 Dual se 40 pinzetami Close-Grip a technologií Gillette Venus tento jedinečný Dual Epilátor poskytuje důkladnou epilaci a exfoliaci jedním úkonem. Získáte nejlepší epilaci krátkých chloupků od značky Braun a okamžitou, nepřekonatelnou hebkost oholení - to vše jedním tahem.
Epilátor Silk-épil 7 Dual je pro větší pohodlí vybaven akumulátorem, takže ho můžete používat i ve vaně nebo ve sprše. 9 z 10 žen potvrzuje, že je to nejlepší epilátor, jaký kdy vyzkoušely.*Spotřebitelského testu se zúčastnilo 1182 žen používajících epilátor Silk-épil 7 Dual v Německu, Itálii a Velké Británii.

Hlavní přednosti epilátoru Silk-épil 7 Dual:
Duální epilátor
* Díky jedinečné kombinaci špičkové epilační technologie od Brauna a technologie Gillette Venus je epilace důkladnější než kdy dřív. Technologie Braun a integrované břity odstraňují chloupky jedním tahem a odhalují nový pocit z hladké pokožky, který trvá.

Wet & Dry
* Epilátor Silk-épil 7 Dual byl navržen speciálně pro epilaci v teplé vodě. Teplá voda uvolňuje a zklidňuje. Teplo podporuje váš krevní oběh a zvyšuje komfort při epilaci, protože mírně znecitlivuje pokožku.

Dodatečné vlastnosti :
Nejlepší výkon
* Technologie Close-Grip
Díky průlomové technologii od značky Braun je epilace účinnější než kdy dřív. 40 pinzet je navrženo tak, aby zachytily chloupek v optimálním úhlu a ještě blíže pokožce - pro lepší odstraňování i těch nejkratších chloupků (0,5 mm).

Výkyvná hlava
* Epilátor Silk-épil 7 Wet & Dry Dual je vybaven pružnou hlavou, která se může vychýlit dopředu i dozadu až o 15 stupňů. To znamená, že se lépe přizpůsobí konturám těla pro větší komfort a maximální důkladnost. Tak je zaručeno, že epilátor zůstává v optimální poloze pro nejlepší výkon.

Výstupky SoftLift®
* Výstupky SoftLift® efektivně nadzvednou i chloupky, které přiléhají k pokožce, a navedou je k pinzetám.

Osvětlení Smartlight
* Smartlight vám pomáhá k snadnému ovládání epilátoru během epilace a posvítí i na ty nejjemnější chloupky, takže žádný nebude vynechán.

Péče o pokožku
* Technologie Gillette Venus
* Integrované břity následují po epilátoru a odstraňují nejen nepoddajné chloupky, ale i odumřelé kožní buňky pro úžasný nový pocit z pokožky při každé epilaci.

Doporučeno dermatology
* Díky jedinečné kombinaci funkcí zklidňujících pokožku je epilátor Silk-épil 7 Dual doporučován* jako šetrné řešení k dlouhodobému odstranění chloupků. *MUDr. Petra Staubachová, dermatologická klinika při Gutenbergově univerzitě v Mohuči

Větší komfort
* Vodotěsný a omyvatelný
* Všechny epilátory Silk-épil 7 Dual jsou vodotěsné, takže je pro lepší hygienu můžete používat a čistit pod tekoucí vodou.

Individuální nastavení rychlosti
Můžete zvolit rychlost epilace podle svých vlastních potřeb: Rychlost 1 pro obzvláště šetrnou epilaci, rychlost 2 pro obzvláště důkladnou epilaci.

Provoz bez síťového přívodu - rychlé nabíjení
* Epilátor Silk-épil 7 Dual vám umožní epilaci kdekoli a kdykoli budete chtít. 1 hodina nabíjení zajistí až 30 minut provozu.

Obsah balení:
* Epilátor
* Nástavec s holicím břitem Gillette Venus
* Holicí hlava – pro plnohodnotné holení za sucha
* Zastřihovací nástavec
* Nástavec pro citlivé oblasti
* Nástavec pro větší účinnost
* Měkký obal
* Nabíječka
* Kartáček


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.370
Výška (cm): 17.00
Šířka (cm): 14.50
Hloubka (cm): 5.40

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.543
Výška (cm): 19.80
Šířka (cm): 18.00
Hloubka (cm): 6.70


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Epilátor Braun Silk épil 7-751 Dual
Diskuze k produktu: epilator-braun-silk-epil-7751-dual není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.