vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Epilátor Philips SC1981/00 Lumea Comfort

Kalkulačka splátek CETELEM
4450 Kč s DPH

3678 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: PHILIPS
Váha: 0,4
Epilátor Philips SC1981/00 Lumea Comfort
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Se systémem IPL SC1981 / 00 Comfort Lumea Philips je nyní konec nežádoucího ochlupení!Kompaktní přístroj zabrání opětovnému růstu chloupků z obličeje a těla , zároveň je však velmi šetrný a Vaše pokožka je po použíití hedvábně hladká.

Klinické studie prokázaly, že už po čtvrtém použití se chloupky výrazně sníží. Lumea IPL Comfort je nejkompaktnější přístroj značky Philips Lumea. Zajišťuje jednoduchou aplikaci i na hůře dostupných místech.

- 5 úrovní intenzity
- vhodné pro všechny typy pleti
- kompaktní design: nejmenší z řady Lumea
- nejsou třeba žádné náhradní díly
- vhodné pro tělo i obličej
- senzor pro barvu pleti


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Epilátor Philips SC1981/00 Lumea Comfort
Diskuze k produktu: epilator-philips-sc1981-00-lumea-comfort není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.