vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EPSON Discproducer PP-100NS - Network Security Version

Kalkulačka splátek CETELEM
163277 Kč s DPH

134940 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PS-PP-100NS
Výrobce: EPSON
Záruka: 24 měsíců
EPSON Discproducer PP-100NS - Network Security Version
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis
Pevna a prachu odolna skřiň přistroje Epson Discproducer nabizi dlouhou životnost, špičkovou spolehlivost, intuitivni ovladani a vysokou hospodarnost, s užasnou tiskovou kapacitou vice než 1 000 vytisků s jednou sadou inkoustovych naplni. Použitim šestibarevne technologie Micro Piezo v kombinaci s medii WaterShield od předniho světove vyrobce Taiyo Yuden Co., Ltd. přinaši Epson Discproducer jasne, žive a jako břitva ostre vytisky, ktere jsou otěruvzdornea voděodolne.

Tento model navíc disponuje ochranou PIN, což je chráněné zamykání zabraňující neoprávněnému použití. PP-100N zabezpečení může řídit až 80 uživatelů z několika pracovních míst pomocí šifrování, takže i když je přístroj ukraden, údaje nepadnou do nesprávných rukou. Epson Discproducer PP-100Ns bylo navrženo v souladu s Common Criteria (CC) bezpečnostní normy a bylo zapsáno pro certifikaci (ISO 15408).

Jelikož Epson Discproducer použiva oddělene zasobniky inkoustu pro každou barvu, je potřeba vyměňovat pouze naplň, ktera je teměř vypotřebovana. Přistroj je take vybaven robotikou AcuGrip, pro zajištěni přesneho podavani CD/DVD a omezeni možnosti poškozeni.

Epson Discproducer se použiva tak snadno, jako běžna kancelařska tiskarna. Je to jediny system ve sve třidě, ktery nabizi ergonomicke vyhody uplneho ovladani a oznamovani stavu na přednim panelu. Kapacita Epson Discproducer umožňuje kopirovani až 100 CD/DVD v jednom cyklu a vyrobni kapacitu - v zavislosti na typy a objemu dat - až 30 jednotek za hodinu. Jako maloseriovy system, vam bude Epson Discproducer přinašet vysoce kvalitni vysledky po dlouha leta.

Se schopnosti vyroby vice než 1 000 disků (v zavislosti na tištěnem obrazku) z každe sady naplni, přinaši Epson Discproducer atraktivně nizke naklady na stranku. Navic mate uplnou volnost volby spotřebniho materialu - můžete si vybrat, zdali budete použivat specialni spotřebni material (inkoust Epson + media WaterShield) nebo si koupiteinkoustove naplně a media samostatně.

Sledovaci software přistroje Epson Discproducer vas informuje o všech důležitych parametrech, jako je stav přihradek a připraveny ukol. To vam pomaha volit, zda nechat vyrobuprobihat bez dozoru a použivat ochranu před neočekavanym přerušenim.

Specifikace:

Rychlost publikace:
CD: 30disků/hodinu, maximální rychlost jednotky: 40x
DVD: 15disků/hodinu, maximální rychlost jednotky: 12x

Režimy publikace (v kopiích):
Externí výstup: 1-5, použity 2 zásobníky vysunovací zásuvka
Standardní režim: 1-50, použity 2 zásobníky (automaticky)
Dávkový režim: 1-100, použity 3 zásobníky

Rychlost tisku:
45disků/hodinu, obousměrný (rychlý režim)

Připojení:
USB
LAN (RJ-45


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EPSON Discproducer PP-100NS - Network Security Version
Diskuze k produktu: epson-discproducer-pp100ns-network-security-version není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.