vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EPSON Discproducer PP-50

Kalkulačka splátek CETELEM
70785 Kč s DPH

58500 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: EPS-PP-50
Výrobce: EPSON
Záruka: 24 měsíců
EPSON Discproducer PP-50
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis
Discproducer PP-50: cenově dostupný model, který je schopen zajistit výrobu stovky disků měsíčně. Discproducer PP-50 je spolehlivým a snadno ovladatelným zařízením s úsporným provozem, které nabízí vysoce kvalitní výstupy při nízkých nákladech.

Toto plně automatizované zařízení umožňuje uživatelům věnovat se jiné práci, zatímco PP-50 zajistí výrobu až 50 disků v jedné sérii. Je tak praktickým řešením vhodným pro každou organizaci, která chce ušetřit čas a potřebuje pravidelně distribuovat informace, archivovat soubory nebo zálohovat data.

Zařízení PP-50 zaručuje vysoce kvalitní, fotograficky přesný potisk povrchu disků CD/DVD; uživatelé tak mohou prezentovat svou profesionální image a zapůsobit na klienty. Tisková hlava Epson Micro Piezo a barevné inkousty jsou zárukou mimořádně jemných barevných přechodů a ostrého textu, dokonce i v případě velmi drobného písma. Přidáme-li přesnost vypalování disků pomocí tohoto zařízení, mají organizace jistotu,
že archivované disky zůstanou čitelné po desetiletí.

Model PP-50 uživatelům nabízí skvělou užitnou hodnotu za přijatelnou cenu; zatímco kvalita výstupů je velmi vysoká, náklady na každý vyrobený disk jsou nízké. V závislosti na vzhledu potisku lze pomocí jedné sady inkoustů vyrobit více než 1 000 plně potištěných disků – a v případě, že inkoustová náplň dojde, PP-50 automaticky zastaví tisk, aby nedocházelo k výrobě chybně potištěných disků.

Zařízení umožňuje provoz bez dohledu, přičemž riziko chyby je nízké. Konstruktéři společnosti Epson vycházeli z odborných zkušeností s výrobou robotů a vyvinuli patentované robotické rameno AcuGrip, které zaručuje, že je vždy uchopen pouze jediný disk CD nebo DVD, a to dokonce i tehdy, když jsou slepené dohromady. Zařízení PP-50 je vybaveno prachuvzdorným pouzdrem a obsahuje minimum pohyblivých částí,
což umožňuje roky bezproblémového provozu.

Obsluha zařízení PP-50 je naprosto jednoduchá – lze jej plně ovládat z přední části, přičemž systém diod LED informuje o stavu inkoustu v zásobnících jednotlivých barev. Rovněž software Total Disc Maker, který je součástí dodávky, je uživatelsky přívětivý a obsahuje předem definované šablony a obrázky, takže uživatelé nemusí být experty, aby s ním mohli pracovat.

Zařízení PP-50 poskytuje uživatelům flexibilitu – mohou zpracovávat série různých velikostí a dva zásobníky, každý na 50 disků, lze využít dvěma různými způsoby. Uživatel může vložit až 50 disků jednoho typu určených k výrobě jedné série do prvního zásobníku. Tato média budou zpracována a poté umístěna do druhého zásobníku. Potřebují-li uživatelé vytvářet menší série, mohou vložit až 50 disků do každého ze dvou zásobníků – disky CD do jednoho zásobníku a pokud je to nutné, disky DVD do druhého zásobníku – a následně vypálit a potisknout série až s 20 disky. Tyto malé série jsou po zpracování umístěny do výstupního zásobníku s kapacitou 20 disků.

Plně skladovatelné zařízení Discproducer PP-50 má malé rozměry a jeho šířka pouhých
38 cm jej činí jedním z nejmenších zařízení pro výrobu disků na trhu. Díky tomu jej lze snadno umístit do police, regálu či na pracovní stůl.

Specifikace:

Rychlost publikace:
CD: 30disků/hodinu, maximální rychlost jednotky: 40x
DVD: 15disků/hodinu, maximální rychlost jednotky: 12x

Režimy publikace (v kopiích):
Externí výstup: 1-5, použity 2 zásobníky vysunovací zásuvka
Standardní režim: 1-50, použity 2 zásobníky (automaticky)

Rychlost tisku:
45disků/hodinu, obousměrný (rychlý režim)

Připojení:
USB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EPSON Discproducer PP-50
Diskuze k produktu: epson-discproducer-pp50 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.