vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EPSON Japanese Kozo Paper Thin 13" x 10m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1280 Kč s DPH

1058 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Media a papíry pro velkoformát. tisk.
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: C13S450153
Výrobce: EPSON
Záruka: 6 měsíců
EPSON Japanese Kozo Paper Thin 13" x 10m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Průsvitnost
Při gramáži 70gsm je Papír Japanese Kozo Thin ideální pro fotografie vysoké kvality, zobrazení uměleckých děl a designových prvků do interiéru. Papír Kozo je vyroben z druhu moruše, který se používá v Asii a Japonsku k výrobě tradičních papírů. Navzdory jeho nízké gramáži a jemné textuře je tato kategorie prvotřídního papíru velmi pevná, a to díky vláknům Kozo. Papír umožňuje vytvářet odolná a trvanlivá umělecká díla. Papír je průsvitný, díky čemuž může umělec docílit hluboké sytosti barev. Umělecké dílo tak bude vypadat působivě.

Vysoká kvalita
Tento prvotřídní papír má hladkou texturu a je trvanlivý a odolný vůči vlhkosti. Je také součástí našeho výběru celebritami podporovaných produktů SignatureWorthy a je prokázána jeho spolehlivost.

Všestrannost
Papír Japanese Kozo Thin je ideální pro umělecká díla a umožňuje produkci široké škály výstupů, od japonských paravanů po oddělovače místností, nebo dokonce papírová okna. Lze jej použít stejným způsobem jako papír Kakemono, japonský svitkový papír ideální pro kaligrafii, který se připevňuje na zeď. Je také vhodný pro bubnové natažení na dřevěné rámy. Flexibilita tohoto média inspirovaného japonskou tradicí umožňuje umělcům rozvinout jejich kreativitu.

Tento nový papír je výsledkem spolupráce společnosti Epson a Gary Wornell, která vytváří umělecká díla pomocí tiskáren Epson již déle než deset let.


TECHNICKÉ ÚDAJE


Technologie

Kategorie papíru: Papírové role
Typ papíru: Japanese Kozo Paper
Rozsah papíru: Graphic Arts - Fine Art Paper
Použití papíru: Foto, Fine Art, Speciální výrobky
Velikost papíru: 17" x 10m
Hmotnost papíru: 70 g/m2


Média

Základní hmotnost: 70 g/m2 ISO 0536
Tloušťka: 120 µm ISO 0534
Odstín (L*a*b): L* = 94 a* = -0,2 b* = 4,4 UVI
Vhodné pro: Ohýbání/skládání, Zdobený papír
Povrch / typ papíru: Matný


Podmínky prostředí

Relativní vlhkost tisku: 30 to 60 Max. podmínky % relativní vlhkosti * Přečtěte si také příslušnou specifikaci tiskárny.
Teplota tisku: 15 to 25 Max. podmínky °C * Přečtěte si také příslušnou specifikaci tiskárny.
Skladovací relativní vlhkost: 20 to 65 Max. podmínky % relativní vlhkosti * Přečtěte si také příslušnou specifikaci tiskárny.
Teplota skladování: 15 to 25 Max. podmínky °C * Přečtěte si také příslušnou specifikaci tiskárny.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EPSON Japanese Kozo Paper Thin 13" x 10m
Diskuze k produktu: epson-japanese-kozo-paper-thin-13-x-10m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.