vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EPSON TM-T20II - černá/USB/LAN/zdroj

Kalkulačka splátek CETELEM
4966 Kč s DPH

4104 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C31CD52007
Výrobce: EPSON POKLADNÍ SYSTÉMY
Váha: 2,112
Záruka: 24 měsíců
EPSON TM-T20II - černá/USB/LAN/zdroj
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
EPSON TM-T20II SERIES

Díky kombinaci rychlého tisku, vysoké spolehlivosti a úsporného provozu je tato tiskárna splňující podmínky programu Energy Star nepostradatelnou pro malé a specializované prodejny, pohostinské prostory a obchody s potravinami.

Cenově dostupná
Tento snadno použitelný model je naší cenově nejvýhodnější pokladní tiskárnou účtenek a zvládá tisk na papír šířky 80 mm. Její funkce automatického zkrácení papíru zmenšuje horní i dolní okraj, šířku mezer mezi řádky a výšku čárového kódu, čímž umožňuje flexibilní tisk účtenek. Tímto způsobem lze kontrolovat náklady a řídit množství spotřebovaného papíru. Snížení nákladů na papír je dosahováno tím, že před odříznutím aktuální účtenky je vytištěno horní logo na začátek další účtenky, což zkracuje horní okraj o 12 mm.
Spolehlivá
Střední doba mezi poruchami je 360 000 hodin a životnost tiskového mechanismu činí 15 milionů řádků, takže se na tiskárnu TM-T20II můžete spolehnout i ve velkoobjemových tiskových prostředích.
Rychlá
Rychlost tisku 200 mm/s vám ušetří čas, zatímco konkurenceschopná cena a provozní náklady vám ušetří peníze – ideální ve chvílích, kdy potřebujete rychle zkrátit dobu čekání ve frontě.

Tento typ tiskárny nemá automatickou volbu rozhraní a tiskárna není detekována operačním systémem při instalaci.
Pro použití USB potřebujete nastavit výchozí rozhraní.

Postup:
1/ Vypněte tiskárnu
2/ Stiskněte a držte tlačítko "feed" a zapněte tiskárnu
3/ Tlačítko feed pusťte, až tiskárna začne tisknout list stavu s verzí firmware
4/ Stiskněte tlačítko feed na dobu delší než 1 sekunda
5/ Stiskněte tlačítko feed 3x krátce a jednou dlouze
6/ Stiskněte tlačítko feed 17x krátce a jednou dlouze (vstoupíte do menu 17. interface selection)
7/ Zvolte krátkými stisky položku Fixed to built-in USB a dlouhým stiskem potvrďte volbu
8/ Restartujte tiskárnuPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EPSON TM-T20II - černá/USB/LAN/zdroj
Diskuze k produktu: epson-pokltermo-tmt20iicernausbethernetzdroj není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.