vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EPSON TM-M30, Ethernet/bluetooth/zdroj/černá

Kalkulačka splátek CETELEM
8890 Kč s DPH

7347 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pokladní tiskárny THERMO
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: C31CE95112
Výrobce: EPSON
Váha: 2,112
Záruka: 24 měsíců
EPSON TM-M30, Ethernet/bluetooth/zdroj/černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tato kompaktní pokladní tiskárna je ideální volbou pro pokladní prostředí používající tablety, jako jsou například pohostinská zařízení a specializované prodejny. Tiskárna je k dispozici v černé i bílé barvě a se svými malými rozměry je dokonalým řešením pro zákazníky s nedostatkem místa na prodejním pultu.
Se svým stylovým provedením a chytrými funkcemi se jedná o dokonalý produkt pro zákazníky, kteří chtějí přejít na pokladní systém využívající tablety, ale také pro ty, kteří používají počítačový pokladní systém.
Rozsáhlé možnosti připojení
Ke spárování a zahájení tisku stačí k tiskárně TM-m30 jednoduše přiložit mobilní zařízení nebo tablet s technologií NFC. V případě mobilních zařízení bez technologie NFC je možné připojit se k tiskárně naskenováním jedinečného kódu QR.
Inteligentní integrace
Sada SDK pro funkci Tisk ePOS1 umožňuje přímý tisk z JAKÉHOKOLI mobilního zařízení bez nutnosti instalovat či aktualizovat ovladače a je k dispozici pro systém iOS a Android.
Rozhraní Ethernet, Bluetooth a Wi-Fi umožňují nasazení této tiskárny prakticky v libovolném provozním prostředí. K dispozici jsou různé verze s připojením pouze Ethernet, Ethernet + Bluetooth a Ethernet + Wi-Fi. Některé modely tedy nabízí dvě možnosti připojení.
Flexibilní a přizpůsobivá
Tiskárna TM-m30 je elegantní,stylová, a proto vypadávelmi dobře v každém prostředí.
Její provedení zaměřené na úsporu místa ji staví na pozici jedné z nejmenších trvale umístěných tiskáren pro pokladní prostředí na světě2, díky čemuž je vhodná k použití kdekoli. Tiskárnu můžete používat flexibilně ve vodorovné i svislé poloze; tyto polohy můžete snadno a rychle měnit použitím jednoho ze dvou krytů. K dispozici tak budete mít přístup shora nebo zepředu
Vysoká kvalita
Tiskárna TM-m30 dokáže tisknout účtenky v několika stupních šedé. Dále nabízí pokročilé funkce tisku grafiky a čárových kódů, které umožňují vysokou přizpůsobivost účtenek včetně snadného přidávání log a propagačních sdělení. To vše máte k dispozici společně s vysokou kvalitou tisku, jakou očekáváte od jedničky mezi výrobci pokladních tiskáren.

Způsob tisku Termální řádkový tisk Termální řádkový tisk
Rychlost tisku účtenek 200 mm/s
Rychlost tisku 200 mm/s
Písmo použité při tisku ANK
Písmo použité při tisku účtenek ANK
Typy papíru Účtenka
Rozhraní USB 2.0 typ B, Ethernetové rozhraní (100 Base-TX / 10 Base-T), bezdrátová síť LAN, IEEE 802.11b/g/n (volitelně), Bluetooth (volitelně), USB 2.0 typ A, otvírání zásuvky
Rozměry produktu 127? x 127 x 127 mm (šířka x hloubka x výška)
Hmotnost výrobku 1,3 kg
Hlučnost Při provozu: 55 dB (A)
Záruka 24 měsíců – u dodavatele
Je dostupné volitelné prodloužení záruky


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EPSON TM-M30, Ethernet/bluetooth/zdroj/černá
Diskuze k produktu: epson-tmm30-ethernet-bt-cerna-zdroj není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.