vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Equip optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
225 Kč s DPH

186 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 255419
Výrobce: Equip
Equip optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Equip; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 50 cm; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 10 Gb/s; Barva: tyrkysový


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Equip optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 0.5m
Diskuze k produktu: equip-opticky-patch-kabel-lclc-duplex-mm-50-125-om3-lsoh-05m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.