vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESET Cyber Security Pro (Mac) - 3 instalace na 1 rok

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2517 Kč s DPH

2080 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: ESET
ESET Cyber Security Pro (Mac) - 3 instalace na 1 rok
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Elektronická licence!

BEZ funkce Mirror a ESET Remote Administrator
OBSAHUJE Antivirus, Antispyware, Firewall, AntispamESET Cyber Security Pro - nové a vylepšené funkce

Bezpečnější internet pro děti s funkcí rodičovská kontrola (pouze verze Pro):
Ukažte svým dětem svět internetu, aniž byste se o ně museli bát. Rodiče mohou využít funkci filtru webových stránek, která umožňuje nastavit předdefinované profily - dítě, teenager nebo rodič, nebo podle vlastního uvážení. Lze také povolovat nebo blokovat webové stránky jednotlivým uživatelům.
Chraňte svá data před zneužitím identity s osobním firewallem (pouze verze Pro):
Nově integrovaný firewall zabraňuje neoprávněným uživatelům vzdáleně se připojit k vašemu počítači Mac a umožňuje definovat několik profilů se speciálním nastavením přiřazeným konkrétní situaci.
Chraňte se před internetovými hrozbami s multiplatformní ochranou:
Nabízí efektivní ochranu před malwarem pro Mac, stejně jako před hrozbami pro Windows a Linux. Ty sice nemusí být škodlivé pro uživatele počítačů Mac, ale mohou zasáhnout zařízení vaší rodiny nebo přátel s operačními systémy Windows nebo Linux.
Nainstalujte a zapomeňte nebo dolaďte jediným kliknutím:
Program běží na pozadí a dožaduje se pozornosti pouze v nezbytných případech. Pokročilá správa umožňuje podrobné nastavení ochrany podle vašich potřeb.

Kontrola vyměnitelných médií:
Přináší další vrstvu ochrany umožňující uživateli zkontrolovat potenciálně nebezpečná vyměnitelná zařízení (USB, CD, DVD, Fire wire) na přítomnost hrozeb.
Skenování na bázi cloudu (ESET LiveGrid):
Optimalizace skenování založená na whitelistování "bezpečných" souborů na základě reputační databáze souborů v cloudu. Tato funkce omezuje možné falešné poplachy na minimum. ESET LiveGrid identifikuje "bezpečné" soubory na pevném disku uživatele, a zrychluje tak průběžně skenování.
Kontrola webu a e-mailu:
Vylepšený Proxy server agent pro Email> POP3/IMAP a Web> HTTP skenování. Tato funkce je integrována nezávisle na e-mailových klientech nebo webových prohlížečích.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESET Cyber Security Pro (Mac) - 3 instalace na 1 rok
Diskuze k produktu: eset-cyber-security-pro-mac-3-instalace-na-1-rok není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.