vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESET ESET File Security-1serv. na 2 roky škol./zdrav.

Kalkulačka splátek CETELEM
3686 Kč s DPH

3046 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
ESET SW nebo ESET SW business, školy
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: ESET
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ESET NOD32 Antivirus pro MS Windows File (Terminal) Server

- licencování se liší podle toho, zda je ESET kupován pouze pro Windows File Server, nebo zda je kupován současně s licencemi na stanice. Pokud je ESET kupován pouze pro Windows File Server, licencuje se podle počtu serverů dle ceníku pro Windows File Serverů. Pokud je ESET kupován současně pro Windows File Server a pro řešení na stanice (ESET NOD32 Antivirus Business Edition nebo ESET Smart Security Business Edition), pak se tento server licencuje jako další stanice navíc. Zákazník tak nemusí kupovat licenci na server, pouze kupovaný počet licencí na stanice rozšíří o počet Windows File Serverů. Tato podmínka platí pouze při nákupu licence ESET NOD32 Antivirus Business Edition nebo ESET Smart Security Business Edition. Tedy při nákupu licence na 5 a více PC.Toto licencovaní platí pouze pro Business verze.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESET ESET File Security-1serv. na 2 roky škol./zdrav.
Diskuze k produktu: eset-nod32-server-edition-pro-windows-server1serv-na-2-roky-upd-skol-zdrav není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.