vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

IPC skříň 4U-450 Premium, 19" Rack Black, bez zdroje

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2352 Kč s DPH

1944 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4U-450-PREMIUM
Výrobce: no name
Záruka: 24 měsíců
IPC skříň 4U-450 Premium, 19" Rack Black, bez zdroje
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


4U-450-Premium je velice kvalitní serverová skříň určená pro montáž do rackového rozvaděče 19". Čelní panel je zakryt odklopnými plechovými dvířky s možností uzamčení. Při zavřeném panelu jsou viditelné pouze indikační LED přes průhlednou část dvířek. Po odklopení dvířek jsou k dispozici ostatní ovládací prvky, tlačítka Power, Reset, KB-LK, dva porty USB a přístup k externím pozicím 5,25“ a 3,5“.
Skříň je vyrobena z plechu o dnes již málo vídané sile 1mm. Kryt i a základ skeletu skříně je černě lakován, což eliminuje jakékoli otřepy a ochrání Vaše ruce při montáži, držáky HDD a ODD pak naopak nikoli, aby bylo zajištěno dokonalé vodivé propojení komponent. Pozice pro pevné disky a CD/DVD mechaniky jsou vyjímatelné, což usnadňuje jejich montáž a ve skříni jsou zajištěny prostřednictvím unikátního antivibračního systému pro větší ochranu vašich disků.
K dispozici je 2x 5.25" a 1x 3.5" externí pozice pro mechaniky a celkem 7 interních pozic 3,5" pro HDD. Osadit lze všechny běžné typy ATX základních desek. Chlazení skříně zajištuje ventilátor 120mm na předním panelu a dva ventilátory 80mm na zadní straně skříně, což oproti standardním řešením s jedním či dvěma 60mm ventilátory na zadní straně zajištuje dokonalé proudění vzduchu a tím i optimální chlazení jednotlivých komponent uvnitř skříně. V předním panelu je též umístěn vyjímatelný prachový filtr. Na bocích skříně pak jsou osazeny kovové kluzné lišty, tyto je možné volitelně nahradit univerzálnímy lineárními kuličkovými výsuvy o délce 430-500mm s výsuvem 500-900mm. Např. doporučené RL500.
 
  Technické parametry:                                                                                             


5 1/4" viditelné


-
2


3 1/4" viditelné


-
1


3 1/4" skryté


-
7 (6x držák HDD + 1x držák ODD)


Rozšiřující sloty


-
7


Typ zdroje
-


standardní ATX 150x86mm (ŠxV)


Barva skříně


-
černá


Ovládací prvky na čelním panelu


-
spínač Power, Reset, KB-LK


Ventilátory


-
120mm vpředu, 2 x 80mm vzadu


Prachový filtr


-
vyjímatelný


Zabezpečení


-
uzamykatelný přední odklopný kryt


Boční lišty


-
osazeny boční kluzné lišty, volitelně ližiny RL500


Indikátory LED


- „KB-LK“ „HDD“ „POWER“


Konektory
-


2xUSB (pod odklopným krytem)


Antivibrační systém


-
Pružinový antivibrační systém pro držák HDD i ODD


Hmotnost
-


13kg
Rozměry v mm


-
430*450*178 (ŠxHxV), (rozměr bez předních madel)
 
 
 Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k IPC skříň 4U-450 Premium, 19" Rack Black, bez zdroje
Diskuze k produktu: eurocase-ipc-4u450-premium-19-rack-black-bez-zdroje není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.