vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

IPC skříň 4U-450 Premium, 19" Rack Black, bez zdroje

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2352 Kč s DPH

1944 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4U-450-PREMIUM
Výrobce: no name
Záruka: 24 měsíců
IPC skříň 4U-450 Premium, 19" Rack Black, bez zdroje
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


4U-450-Premium je velice kvalitniacute; serverovaacute; skřiacute;ň určenaacute; pro montaacute;ž do rackoveacute;ho rozvaděče 19". Čelniacute; panel je zakryt odklopnyacute;mi plechovyacute;mi dviacute;řky s možnostiacute; uzamčeniacute;. Při zavřeneacute;m panelu jsou viditelneacute; pouze indikačniacute; LED přes průhlednou čaacute;st dviacute;řek. Po odklopeniacute; dviacute;řek jsou k dispozici ostatniacute; ovlaacute;daciacute; prvky, tlačiacute;tka Power, Reset, KB-LK, dva porty USB a přiacute;stup knbsp;externiacute;m poziciacute;m 5,25ldquo; a 3,5ldquo;.
Skřiacute;ň je vyrobena z plechu o dnes již maacute;lo viacute;daneacute;nbsp;sile 1mm. Kryt i a zaacute;klad skeletu skřiacute;ně je černě lakovaacute;n, což eliminuje jakeacute;koli otřepy a ochraacute;niacute; Vascaron;e ruce při montaacute;ži, držaacute;ky HDD a ODD pak naopak nikoli, aby bylo zajiscaron;těno dokonaleacute; vodiveacute; propojeniacute; komponent. Pozice pro pevneacute; disky a CD/DVD mechaniky jsou vyjiacute;matelneacute;, což usnadňuje jejich montaacute;ž a ve skřiacute;ni jsou zajiscaron;těny prostřednictviacute;m unikaacute;tniacute;ho antivibračniacute;ho systeacute;mu pro větscaron;iacute; ochranu vascaron;ich disků.
K dispozici je 2x 5.25" a 1x 3.5" externiacute; pozice pro mechaniky a celkem 7 interniacute;ch pozic 3,5" pro HDD. Osadit lze vscaron;echny běžneacute; typy ATX zaacute;kladniacute;ch desek. Chlazeniacute; skřiacute;ně zajiscaron;tuje ventilaacute;tor 120mm na předniacute;m panelu a dva ventilaacute;tory 80mm na zadniacute; straně skřiacute;ně, což oproti standardniacute;m řescaron;eniacute;m snbsp;jedniacute;m či dvěma 60mm ventilaacute;tory na zadniacute; straně zajiscaron;tuje dokonaleacute; prouděniacute; vzduchu a tiacute;m i optimaacute;lniacute; chlazeniacute; jednotlivyacute;ch komponent uvnitř skřiacute;ně. Vnbsp;předniacute;m panelu je teacute;ž umiacute;stěn vyjiacute;matelnyacute; prachovyacute; filtr. Na bociacute;ch skřiacute;ně pak jsou osazeny kovoveacute; kluzneacute; liscaron;ty, tyto je možneacute; volitelně nahradit univerzaacute;lniacute;my lineaacute;rniacute;mi kuličkovyacute;mi vyacute;suvy o deacute;lce 430-500mm s vyacute;suvem 500-900mm. Např. doporučeneacute; RL500.
nbsp;
nbsp; Technickeacute; parametry:nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;
5 1/4" viditelneacute;


-
2


3 1/4" viditelneacute;
-


1
3 1/4" skryteacute;


-
7 (6x držaacute;k HDD + 1x držaacute;k ODD)


Rozscaron;iřujiacute;ciacute; sloty
-


7
Typ zdroje


-
standardniacute; ATX 150x86mm (Scaron;xV)


Barva skřiacute;ně
-


černaacute;
Ovlaacute;daciacute; prvky na čelniacute;m panelu


-
spiacute;nač Power, Reset, KB-LK


Ventilaacute;tory
-


120mm vpředu, 2 x 80mm vzadu
Prachovyacute; filtr


-
vyjiacute;matelnyacute;


Zabezpečeniacute;
-


uzamykatelnyacute; předniacute; odklopnyacute; kryt
Bočniacute; liscaron;ty


-
osazeny bočniacute; kluzneacute; liscaron;ty, volitelně ližiny RL500


Indikaacute;tory LED
-


bdquo;KB-LKldquo; bdquo;HDDldquo; bdquo;POWERldquo;
Konektory


-
2xUSB (pod odklopnyacute;m krytem)


Antivibračniacute; systeacute;m
-


Pružinovyacute; antivibračniacute; systeacute;m pro držaacute;k HDD i ODD
Hmotnost


-
13kg


Rozměry v mm
-


430*450*178 (Scaron;xHxV), (rozměr bez předniacute;ch madel)
nbsp;


nbsp;

nbsp;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k IPC skříň 4U-450 Premium, 19" Rack Black, bez zdroje
Diskuze k produktu: eurocase-ipc-4u450-premium-19-rack-black-bez-zdroje není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.