vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

European Bus Simulator 2012

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
167 Kč s DPH

138 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8592720120370
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
European Bus Simulator 2012
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Opravdovější je už jen skutečnost!
Nejnovější hrou z dílny vývojářského studia TML je „Bus-Simulator 2012“. Počítejte s tím, že vás ohromí! Vžijete se do role řidiče autobusu a usednete za volant věrně zpracovaného německého vozu, se kterým se můžete vydat, kamkoli budete chtít.
Nechte se unést dokonalostí v detailech. V tomto simulátoru je věrně zachycen každý technický parametr. Zapněte větrání, když se začnou mlžit okna, a nespouštějte oči z tachografu, abyste dodrželi povinné přestávky. Prostřednictvím digitálních ukazatelů můžete v autobuse sledovat teplotu motoru, stav chladicí kapaliny a oleje a množství nafty.
Naplánujte trasu a projeďte na 450 zastávek a nádraží německého města. Uchvátí vás realisticky se chovající účastníci silničního provozu řízení počítačem, ať již to jsou vozidla či chodci. Na zastávce to pak budete vy, kdo rozhodne: jízdenka pro důchodce, nebo denní permanentka? Cestující vaše vstřícné jednání ocení buď přátelským „děkuji“, nebo nevrlým zabručením.
Takovou míru reality neobsahoval ještě žádný autobusový simulátor: V 3D světě bez omezení pohybu, ve světě plném zajímavých podrobností, pokaždé objevíte něco nového. Nezapomeňte ale na dodržování jízdního řádu a respektování pravidel silničního provozu!
Charakteristika hry:
Detailní modely autobusů s realisticky ztvárněnou technikou a fyzikou zajišťují vysoký stupeň reality.
Linky, které si plánujete sami.
Systém odměn.
Ohromný 3D svět se svobodou pohybu věrně napodobující německé město.
Spousty kolemjdoucích a vozidel realisticky ovládaných počítačem.
Realisticky ztvárněný všední den řidiče autobusu.
Prostřednictvím zabudované funkce je možné karosérii přelakovat a o svůj výtvor se podělit s ostatními hráči přes internet.

ROZSAH LOKALIZACE: profesionální česká verze (CZ titulky)


Požadavky na konfiguraci počítače:
Základní verze:
Windows XP (SP3)/Vista/7
Dvoujádrový procesor s taktem 2,6 GHz
Geforce 9800 GT
nejméně 2 GB operační paměti
rozhraní DirectX 9.0c
Vylepšená verze:
Windows Vista/7 (64bitové)
Čtyřjádrový procesor s taktem 3 GHz
4 GB operační paměti
Grafická karta: nejméně GTX 560TiPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k European Bus Simulator 2012
Diskuze k produktu: european-bus-simulator-2012 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.