vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

myš TRUST Evo Advanced Compact Laser Mouse

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1290 Kč s DPH

1066 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20249
Výrobce: TRUST
Váha: 0,258
Záruka: 24 měsíců
myš TRUST Evo Advanced Compact Laser Mouse
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní laserová myš Trust EVO Advanced Chcete používat myš na jakémkoliv povrchu? Dále již nehledejte: kompaktní laserová myš Trust EVO Advanced je perfektním řešením! Myš EVO poskytuje naprostou bezdrátovou svobodu a je vybavena pokročilým laserovým senzorem pro přesné ovládání na jakémkoliv povrchu. Funguje i na skle Myš EVO můžete použít na površích, které byly dříve nemyslitelné, například na skle. Myš EVO je zárukou prvotřídního výkonu na každém podkladu, a to díky pogumovanému povrchu pro perfektní úchop. Tlačítka pro palce Chcete snadno přepínat mezi programy? Díky dvěma tlačítkům pro palce ušetříte čas – můžete přejít na další stránku nebo se vrátit na tu předchozí. Pokročilá technologie Díky skladnému přijímači USB funguje myš EVO bezdrátově do vzdálenosti 10 m. Pomocí indikátorů LED lze snadno ověřit stav baterie. Pokročilý laserový senzor je také zárukou přesného ovládání. Stisknutím tohoto tlačítka můžete navíc zvolit oblíbenou úroveň rozlišení DPI – (800/1600/2400 Základní vlastnosti Pokročilý laserový senzor pro přesné ovládání Vysoký výkon na každém povrchu (dokonce i na skle) Gumový povrch zaručuje pevné uchopení 2 tlačítka pro palce: přechod na předchozí/další stránku v prohlížeči Tlačítko pro výběr rychlosti (800/1600/2400 DPI) Miniaturní přijímač micro-USB lze uložit do těla myši Životnost baterie až jeden rok


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k myš TRUST Evo Advanced Compact Laser Mouse
Diskuze k produktu: evo-advanced-compact-laser-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.