vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO Venus, 2x HD DVB-T USB tuner

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
663 Kč s DPH

548 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: VNS-HD
Výrobce: Evolveo
Váha: 0,08
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO Venus, 2x HD DVB-T USB tuner
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Scaron;pičkovyacute; digitaacute;lniacute; HD DVB-T TV tuner pro vaacute;scaron; počiacute;tač nebo notebook se dvěma tunery s podporou vysiacute;laacute;niacute; ve vysokeacute;m rozliscaron;eniacute;!
Nyniacute; můžete sledovat najednou 2 různeacute; programy a nejen to. Funkce Obraz v Obraze (PIP) - podporuje sledovaacute;niacute; dvou programů najednou nebo umožniacute; jeden program nahraacute;vat a druhyacute; sledovat!
Sledujte digitaacute;lniacute; televizi, nahraacute;vejte si pořady tak jak potřebujete - EVOLVEO Venus stačiacute; zasunout do USB portu (bez nutnosti externiacute;ho napaacute;jeniacute;) a nainstalovat program ArcSoft TotalMedia z přiloženeacute;ho CD. Podporuje takeacute; TimeShift, kteryacute; umožňuje zaacute;znam i sledovaacute;niacute; TV programu v ktereacute;mkoliv nahraneacute;m miacute;stě, zatiacute;mco sledovanyacute; program je jescaron;tě nahraacute;vaacute;n nebo pozastaveniacute; živeacute;ho TV vysiacute;laacute;niacute; a jeho naacute;sledneacute; obnoveniacute; od miacute;sta přeruscaron;eniacute;. Elektronickyacute; programovyacute; průvodce nabiacute;ziacute; u mnoha programů (pokud jsou informace vysiacute;laacute;ny) kompletniacute; tyacute;denniacute; program a informuje divaacute;ka o filmovyacute;ch premieacute;raacute;ch.
Specifikace: bull; obsahuje 2 citliveacute; HD DVB-T tunery bull; PIP funkce (obraz v obraze): sledujte 2 programy současně, sledujte jeden program při současneacute;m sledovaacute;niacute; druheacute;ho programu bull; POP/PBP funkce: rozděleniacute; obrazu na monitoru na dvě poloviny a sledovaacute;niacute; 2 programů najednou bull; podpora TimeSHIFT - sledujte od začaacute;tku program, kteryacute; se staacute;le jescaron;tě nahraacute;vaacute; bull; programoveacute; nahraacute;vaacute;niacute; s podporou automatickeacute;ho vypnutiacute; počiacute;tače po ukončeniacute; nahraacute;vaacute;niacute; bull; podpora plaacute;novaneacute;ho nahraacute;vaacute;niacute; z EPG bull; podpora EPG a teletextu bull; podpora HDTV (MPEG-4/H.264) bull; podpora MPEG-2 (SD) bull; automatickeacute; laděniacute; bull; možnost zachyceniacute; obrazovky ve formaacute;tu JPEG bull; anteacute;na je připojena standardniacute;m anteacute;nniacute;m konektorem, lze tedy snadno připojit na vascaron;i staacute;vajiacute;ciacute; anteacute;nu bull; daacute;lkoveacute; ovlaacute;daacute;niacute;
Systeacute;moveacute; požadavky (sledovaacute;niacute; a nahraacute;vaacute;niacute; DVB-T): bull; Windows XP (SP2)/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1 bull; Pentium IV 2.0 GHz a vyscaron;scaron;iacute; pro HD DVB-T bull; DVB-T: paměť 1GB RAM bull; HD DVB-T: paměť 2 GB bull; HD DVB-T: grafickaacute; karta (minimaacute;lně 32 GB paměti) bull; zvukovaacute; karta (AC97 kompatibilniacute;) bull; jeden USB 2.0 port
Rozměry: bull; 88 mm x 29 mm
Baleniacute; obsahuje: bull; USB DVB-T dongle EVOLVEO Venus bull; daacute;lkoveacute; ovlaacute;daacute;niacute; bull; DVB-T anteacute;nu bull; uživatelskyacute; manuaacute;l v čescaron;tině, slovenscaron;tině a polscaron;tině bull; CD-ROM se software.TotalMedia 3.5
Viacute;ce informaciacute; na www.evolveo.eu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO Venus, 2x HD DVB-T USB tuner
Diskuze k produktu: evolve-venus-2x-hd-dvbt-usb-tuner-ovladac-ant není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.