vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO EcoLight, LED žárovka 10W, patice E27, blister

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
171 Kč s DPH

141 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 10WA60BL
Výrobce: Evolveo
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO EcoLight, LED žárovka 10W, patice E27, blister
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
EVOLVEO EcoLight LED žaacute;rovka 10W se sviacute;tivostiacute; 810lm nahrazuje klasickou 70W. Žaacute;rovka je osazena kvalitniacute;mi LED diodami s vysokou sviacute;tivostiacute;. LED žaacute;rovce EVOLVEO EcoLight nevadiacute; niacute;zkeacute; teploty ani časteacute; vypiacute;naacute;niacute; a zapiacute;naacute;niacute;. Je vhodnaacute; i do chodeb a miacute;stnostiacute;, ve kteryacute;ch je použito zapiacute;naacute;niacute; světla pohybovyacute;m čidlem či kde je potřeba sviacute;tit trvale. Na rozdiacute;l od uacute;spornyacute;ch žaacute;rovek CFL, LED žaacute;rovky neobsahujiacute; scaron;kodlivou a zdraviacute; nebezpečnou rtuť. lt;!-- OBJECT IMAGE 1 --gt;Specifikace: bull; napaacute;jeniacute; 130-240V/50Hz bull; 10W LED, Epistar SMD bull; patice E27 bull; světelnyacute; tok 810 lm +-10% bull; teplota chromatičnosti 3000K +-10% přiacute;jemneacute; tepleacute; světlo 3000k bull; uacute;hel sviacute;tivosti 130deg; bull; index CRI gt; 80 bull; životnost 25.000 hodin bull; počet spiacute;naciacute;ch cyklů 30.000x bull; energetickaacute; uacute;činnost A+ bull; rozměry 60x112mm bull; blister baleniacute; bull; nelze stmiacute;vat
http://www.evolveo.eu/cz/10wa60bl


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO EcoLight, LED žárovka 10W, patice E27, blister
Diskuze k produktu: evolveo-ecolight-led-zarovka-10w-patice-e27-blister není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.