vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO KT07B pouzdro pro 7'' tablet s klávesnicí

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
301 Kč s DPH

249 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KT07B
Výrobce: Evolveo
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO KT07B pouzdro pro 7'' tablet s klávesnicí
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
EVOLVEO KT07B je elegantniacute; pouzdro a klaacute;vesnice pro 7" tablety. Tablet je možneacute; v pouzdru snadno zafixovat pomociacute; zabudovanyacute;ch uacute;chytů. Micro USB konektorem propojiacute;te klaacute;vesnici se svyacute;m tabletem. Pouzdro je vybaveno magnetickyacute;m uzaacute;věrem pro snadnějscaron;iacute; mobilitu a vyacute;klopnou opěrnou nohou pro lepscaron;iacute; ergonomii při psaniacute;. lt;H4gt;Specifikace:lt;/H4gt; bull; Vhodneacute; pro tablety s 7" obrazovkou s poměrem stran 4:3 a OS Android bull; Nastavitelneacute; svisleacute; uacute;chyty v rozmeziacute; 115 - 130 mm bull; Maximaacute;lniacute; tlouscaron;ťka tabletu 15 mm bull; Maximaacute;lniacute; scaron;iacute;řka tabletu: 220mm bull; Rozměry pouzdra ve složeneacute;m stavu: 228 x 140 x 32 mm bull; Rozměry pouzdra v rozloženeacute;m stavu: 310 x 228 x 20mm bull; Hmotnost: 307 g (bez zařiacute;zeniacute;) bull; Klaacute;vesnice: 80 klaacute;ves v 6 řadaacute;ch, rozloženiacute; QWERTY, českeacute; znaky bull; 3 signalizačniacute; LED pro Scroll Lock, Num Lock, Caps Lock bull; Konektor: micro USB bull; Deacute;lka kabelu: 30cm
http://www.evolveo.eu/cz/kt07b


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO KT07B pouzdro pro 7'' tablet s klávesnicí
Diskuze k produktu: evolveo-kt07b-pouzdro-pro-7-tablet-s-klavesnici není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.