vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO R05, case ATX

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
723 Kč s DPH

598 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CAER05000
Výrobce: Evolveo
Váha: 5,8
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO R05, case ATX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jednaacute; se o full ATX midi tower určenyacute; pro zaacute;kladniacute; desky podporujiacute;ciacute; platformu Intel i AMD. Mimo formaacute;tu ATX je kompatibilniacute; i s formaacute;tem Micro ATX.nbsp; nbsp; 2x 5.25" pozice a 5x 3.5" pozice, 1x externiacute;, 4x interniacute;. Na zadniacute;m panelu je 7x I/O slot pro přiacute;padneacute; rozscaron;iřujiacute;ciacute; karty: zvukovaacute; karta, TV tuner, brackety atd. Skřiacute;ň obsahuje tři pozice pro ventilaacute;tory 120mm. Součaacute;stiacute; skřiacute;ně je zadniacute; 120mm tichyacute; ventilaacute;tor. Samozřejmostiacute; jsou již standardniacute; vyacute;stupy na předniacute;m panelu v podobě dvou konektorů USB 2.0, jedno konektoru USB 3.0 a audio HD konektorů pro vstup a vyacute;stup zvuku. Zaacute;kladniacute; specifikace case: bull; 2 x 5.25", 1 x 3.5" bull; 4 x 3.5" H.D. nbsp; bull; 10rdquo; x 12rdquo; ATX Form Factor / Micro ATX Rozscaron;iřujiacute;ciacute; sloty: bull; 7x Standard ATX 7 Slot Předniacute; I/O Porty: bull; 2x USB2.0 / 1x USB3.0 1x HD Audio Rozměry: bull; 450 x 185 x 420 mm
nbsp;
http://www.evolveo.eu/cz/R05-case


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO R05, case ATX
Diskuze k produktu: evolveo-r05-case-atx není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.