vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xerox Maintanence kit pro Phaser 8860

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2644 Kč s DPH

2185 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 113R00736
Výrobce: XEROX
Záruka: 6 měsíců
Xerox Maintanence kit pro Phaser 8860
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Xerox není na našem trhu žádným nováčkem, působí zde od roku 1989. Jedná se o společnost se sídlem v USA a její historie sahá až do roku 1961. Díky mnohaleté tradici disponuje Xerox portfoliem zařízení a šíří služeb, které jsou schopny pokrýt požadavky všech typů zákazníků - od domácího uživatele tiskárny až po reprografická studia. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a poměrně přijatelnou cenou.

Firma Xerox nyní přináší na náš trh řadu příslušenství pro tiskárny Xerox. Xerox 113R00736 je údržbová sada pro tiskárny Xerox Phaser 8860 a 8860 MFP. Sada pomáhá rozšířit kapacitu tiskárny a udržet ji pro dlouhodobé používání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xerox Maintanence kit pro Phaser 8860
Diskuze k produktu: extendedcapacity-maintenance-kit-phaser-8860-8860mfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.