vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WD My Passport 3TB Ext, 2,5" USB3.0, Bílý

Kalkulačka splátek CETELEM
3557 Kč s DPH

2940 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pevné disky externí
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WDBYFT0030BWT-WESN
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Váha: 0,228
Záruka: 24 měsíců
WD My Passport 3TB Ext, 2,5" USB3.0, Bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
My Passport je důvěryhodné, přenosné úložiště, které skvěle ladí s vaším mobilním životním stylem. V provedení do dlaně ruky je přesto spousta místa pro uložení obrovského množství fotografií, videí, hudby a dokumentů. My Passport pomáhá udržet vaše soubory v bezpečí a skvěle si rozumí se softwarem WD Backup a ochranou heslem.

Funkce produktu
Western Digital, WD, logo WD, My Passport, WD Backup, a WD Security jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Western Digital Corporation nebo jejích poboček ve Spojených státech a případně dalších zemích. Ostatní známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Zobrazené fotografie se mohou lišit od skutečných produktů. Všechny produkty nemusejí být dostupné ve všech zemích světa. Specifikace všech produktů mohou být změněny bez předchozího upozornění. Pro kapacitu úložiště platí převod: jeden gigabajt = jedna miliarda bajtů a jeden terabajt = jeden bilion bajtů. Celková dostupná kapacita se liší v závislosti na provozním prostředí. (c) 2016 Western Digital Corporation nebo její obočky. Pojmy týkající se kapacity úložiště: jeden gigabajt (GB) = jedna miliarda bajtů a jeden terabajt (TB) = jeden bilion bajtů. 4178-707231-Z00 srpen 2016

Zálohujte automaticky
Disk My Passport je vybaven softwarem WD Backup pomáhajícím zajistit, aby se vaše fotky, videa, hudba ani dokumenty neztratily. Můžete nastavit automatické spuštění zálohování dle vašeho plánu. Stačí si vybrat čas a frekvenci zálohování důležitých souborů vašeho systému na disk My Passport.

Ochrana heslem s hardwarovým šifrováním
Vestavěné 256bitové hardwarové šifrování AES disku My Passport se softwarem WD Security™ pomáhá udržet váš obsah v soukromí a bezpečí. Stačí si aktivovat ochranu heslem a nastavit vlastní heslo. Jako výzvu pro zadání hesla můžete přidat i zprávu „vraťte při nalezení“, která může zajistit, že se vám disk My Passport vrátí, pokud jej někde náhodou zapomenete.

Nové provedení
Výrazné a energické provedení disku My Passport zvýrazňuje řada sytých krásných barev, ze kterých si jistě vyberete tu, co bude vyhovovat vašemu jedinečnému osobnímu stylu.

Snadno použitelné
Přenosné úložiště My Passport je připraveno k použití ihned po vybalení, takže můžete ihned přenášet soubory, ukládat vzpomínky a zálohovat. Je dodáváno s veškerým softwarem, který budete potřebovat k ochraně všech svých dat, včetně softwaru WD Backup a WD Security.

Na výběr z několika barev

Technické údaje:
Rozhraní: USB 3.0, USB 2.0
Provozní teplota: 5 - 35 °C
Kompatibilita: Windows 7 a vyšší
Kapacita: 3 TB
Rozměry: 21,5 x 81,5 x 110 mm (v - h - š)
Hmotnost: 250 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WD My Passport 3TB Ext, 2,5" USB3.0, Bílý
Diskuze k produktu: external-hdd-wd-my-passport-25-3tb-usb-30-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.