vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Externí GSM anténa Olympia

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
281 Kč s DPH

232 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5915
Výrobce: OLYMPIA
Záruka: 24 měsíců
Externí GSM anténa Olympia
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu Zařízení pro optimalizaci vysílání/příjmu GSM signálu Frekvenční rámec: 824 – 960 MHz / 1710 – 1990 MHz Zisk 3 dBi Impedance 50 ohmů Vertikální polarita Délka kabelu 3 m Výška antény 290 mm Použitelné v -10° až + 50° K umístění do interiéru (ideálně do blízkosti oken) nebo do prostoru kde nedochází ke kontaktu s vodou Pro užití v oblastech s omezenou intenzitou GSM signálu Magnet pro snadné umístění Technické parametry Značka Olympia Rozměry [mm] 290 Váha [g] 48 Kompatibilita Olympia Protect Protect series


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Externí GSM anténa Olympia
Diskuze k produktu: externi-gsm-antena-olympia není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.