vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
374 Kč s DPH

309 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SFP YT-OC24-01
Výrobce: MIKROTIK
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: MikroTik;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM
Diskuze k produktu: extralink-ytoc2401-125g-sfp-sxlc-mm-850nm-550m-ddm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.