vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1416 Kč s DPH

1170 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: D:FCKAB-OM3-C10L-L
Výrobce: FUJITSU
Váha: 0,07
Záruka: 24 měsíců
FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC  8Gbit/s
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 10 m
optimized fot mutimode 8 Gbit/s


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s
Diskuze k produktu: fckabel-om3-mmf-10m-lc-lc-8gbit-s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.