vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Skartovač Fellowes AutoMax 300 - 20 listů/300L/Křížový řez

Kalkulačka splátek CETELEM
23606 Kč s DPH

19509 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Skartovačky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FELSHAM300
Výrobce: FELLOWES
Záruka: 24 měsíců
Skartovač Fellowes AutoMax 300  - 20 listů/300L/Křížový řez
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zařízení je schopno na jeden pracovní cyklus poskartovat až 300 listů 70g papíru v křížovém řezu 4×38 mm. Na horní ploché víko si můžete odložit dokumenty pro manipulaci před skartací.„Surefeed TECHNOLOGY“ – zajistí bezchybné podání různorodého materiálu na vstupu, není nutno před skartací materiály třídit. Je možno skartovat neuspořádaný běžný papír různé velikosti, struktury a gramáže, zmačkaný papír, poskládaný papír, papíry sešité sponkou (max. 20 listů), brožury, papíry spojené kancelářskou svorkou (max. 20 listů, velikost spony max 3 cm), letáky, pohlednice, poštovní obálky i s obsahem, kreditní karty, CD a DVD nosiče.
Tento mix vstupního materiálu naložíte zepředu do vysouvacího zásobníku o vstupní šíři 230 mm a zapnete stroj. Skartovač za pomoci systému „SMART LOCK“ elektronicky uzamče dokumenty po dobu celého cyklu skartace. Je tak naprosto zaručeno, že nikdo jiný se ke skartovanému obsahu nedostane (dokonce ani po odpojení a znovuzapojení stroje do el. sítě).
Obavy před možností kolize (uvíznutí materiálu v řezném mechanismu) Vás zbaví koncepce „JAM GUARD SYSTEM“, která svým inteligentním řízením skartovacího procesu umožní kontinuální skartaci bez záseku.
Ovládání je zajištěno prostřednictvím dotykového panelu s LED podsvětlením. Samozřejmostí je indikace přehřátí, otevřeného zásobníku, plného odpadního koše i případného kolizního stavu (pokud je na vstupu nežádoucí obsah).
Stroj disponuje rovněž možností odloženého startu v intervalech 30, 60, 90 min pro Vaše pohodlí.
Řezné nože ze speciální tvrzené oceli, silný motor a kovové převodové součásti předurčují AutoMax pro dlouhodobé a bezproblémové využití.
Funkce „SilentShred“ výrazně minimalizuje zatížení hlukem při skartování.
V případě nečinnosti delší než 2 min se stroj automaticky vypne – „Sleep MODE“, šetří tím odběr el. energie.
Předurčen primárně pro týmová pracoviště s 3 až 5ti lidmi, ideální pro „open office", konferenční místnosti, apod.
Orientační doba skartace při plném zásobníku je 10–13 min s ohledem na typ skartovaného materiálu. Objem koše 60 litrů, rozměry (Š x H x V) 430×670×890 mm, hmotnost 45 kg, napájení 230–240 V/ 50Hz.
JAM GUARD SYSTEM™ – umožňí kontinuální skartaci bez záseku.
SMART LOCK™ – elektronicky uzamče dokumenty po dobu celého cyklu skartace.
Sleep MODE™ – po 2 minutách nečinnosti vypne stroj.
SilentShred™ – funkce, která minimalizuje zatížení hlukem při skartování.
surefeed TECHNOLOGY™ – zajistí bezchybné podání různorodého materiálu na vstupu.


Kapacita skartace: 20 listů g papíru
Šířka řezu: částice 4×38mm
Šíře vstupu: 230 mm
Stupeň utajení: 3
Kapacita koše: 60 litrů
Skartace CD/DVD: ne
Rozměry: 43 x 67 x 89 cm
Hmotnost: 45 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Skartovač Fellowes AutoMax 300 - 20 listů/300L/Křížový řez
Diskuze k produktu: fellowes-skartovac-automax-300 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.