vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fellowes Skartovač MS 450 Ms - 7 listů/20L/CD/Křížový řez

Kalkulačka splátek CETELEM
7428 Kč s DPH

6139 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: felshms450ms
Výrobce: FELLOWES
Záruka: 24 měsíců
Fellowes Skartovač MS 450 Ms - 7 listů/20L/CD/Křížový řez
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní skartovač s křížovým řezem s vysokým stupněm utajení. Extrémně tichý chod. Atraktivní design. Automatický start/stop. Příležitostná skartace sponek. Skartuje rovněž kreditní karty a nosiče dat CD / DVD (odpad je oddělen v samostatné schránce od skartovaného papíru). Systém Safe Sense™ - automatické zastavení skartovacího stroje při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru. Ergonomický přední vstup. Měrka počtu skartovaných listů jako prevence proti zahlcení stroje.

Kapacita skartace: 7 listů 70g papíru
Šíře řezu: částice 2x8 mm
Šíře vstupu: 220 mm
Stupeň utajení: 4
Kapacita koše: 20 litrů
Rozměry: 36x27x57 cm
Hmotnost: 13,62 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fellowes Skartovač MS 450 Ms - 7 listů/20L/CD/Křížový řez
Diskuze k produktu: fellowes-skartovac-ms-450-ms není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.