vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fellowes Vazač Quasar-E 500

Kalkulačka splátek CETELEM
8105 Kč s DPH

6698 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FELQUASARE
Výrobce: FELLOWES
Záruka: 24 měsíců
Fellowes Vazač Quasar-E 500
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Špičkový design, funkční preciznost a komfortní obsluha jsou vlastnosti tohoto vazače s elektrickým pohonem děrovacího nástroje.

Děrovací kapacita až 20 listů 80 g papíru. Kapacita vazby až 500 listů. Je optimální volbou pro komfortní práci při kancelářském použití.

Vkládání děrovaných listů shora a přesné nastavení dorazu svazku významně pomáhá pro zajištění jeho bezchybné perforace.

Stroj je vybaven větším zásobníkem na uložení několika plastových hřbetů a integrovanou měrkou pro správnou volbu průměru hřbetu. Na čelní straně stroje je průzor pro snadnou kontrolu zaplnění odpadního prostoru.

• Pracovní šířka: 300 mm (formát A4)
• Pohon děrování: elektrický
• Děrovací kapacita: 20 listů 80g papíru
• Maximální průměr hřbetu: 50 mm (500 listů)
• Rozměry: 460×390×130 mm
• Hmotnost: 9,5 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fellowes Vazač Quasar-E 500
Diskuze k produktu: fellowes-vazac-quasare-500 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.