vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fellowes Vazač Quasar-W

Kalkulačka splátek CETELEM
5714 Kč s DPH

4722 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: felquasarw
Výrobce: FELLOWES
Záruka: 24 měsíců
Fellowes Vazač Quasar-W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ruční vazač pro vazbu do kovových hřbetů s roztečí ok 3/1" (4,8 mm – 14,3 mm). Uživatelsky velice příjemný. Vhodný pro použití v kanceláři. Děrovací kapacita až 15 listů 80 g papíru. Kapacita vazby až 120 listů.

Vertikální vkládání listů pro lepší setřesení svazku a doraz svazku usnadňují bezchybnou perforaci. Široký půdorys stroje zabezpečuje dobrou stabilitu při děrování. Děruje čtveraté otvory.

Stroj je vybaven zásobníkem na uložení hřbetů a integrovanou měrkou pro správnou volbu průměru hřbetu. Na čelní straně stroje je průzor pro snadnou kontrolu zaplnění odpadního prostoru.

Vazač lze snadno skladovat a přenášet.

Typ vazby - rozteč děr: 3/1"
Rozměr děr: 4 x 4 mm
Pracovní šířka: 300 mm (formát A4)
Pohon děrování: ruční
Děrovací kapacita: 15 listů 80g papíru
Maximální průměr hřbetu: 14,3 mm (120 listů)
Rozměry: 460x390x130 mm
Hmotnost: 8 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fellowes Vazač Quasar-W
Diskuze k produktu: fellowes-vazac-quasarw není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.