vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ferguson Ariva 103mini HD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1599 Kč s DPH

1321 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Výrobce: AB-COM
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ferguson Ariva 103mini je Full HD satelitní přijímač opravdu miniaturních rozměrů 105 x 68 x 15 mm. Tento přijímač je určen pouze pro připojení k televizorům, které jsou vybaveny HDMI vstupem. Přijímač je totiž vybaven co se obrazového výstupu týče pouze krátkým na pevno připojeným HDMI kabelem. Počítá se tedy, že přijímač bude připojen na zadní, popř. boční straně televizoru. K montáži na televizor je dodána i sada pro připevnění přijímače na televizor. Dodáván je s přijímačem i externí IR senzor pro dálkové ovládání.

Ferguson Ariva 103mini je vybavený jednou univerzální čtečkou karet, použít lze karty Cryptoworks, ICE i čisté karty Irdeto - 100% funkčnost není garantována. Čtečka je umístěna na boční straně a karta se do přijímače vkládá vcelku, bez nutnosti vylomení 'SIM karty'.

Uživatelské menu je pěkně barevně zpracované stejně jako u modelů Ferguson Ariva 102E. I funkce přijímače jsou obdobné. Přijímač disponuje USB konektorem ke kterému lze připojit externí HDD nebo Flashdisk a pořídit na něj záznam pořadů. Vybaven je také funkcí TimeShift. Přijímač umožňuje při nahrávání nekódovaného pořadu přepnout na jiný kódovaný program, vysílaný na stejném transpondéru. Nahrávky se ukládají v dekódovaném tvaru a lze je přehrát v PC.

Kromě nahrávání pořadů umožní Ferguson Ariva 103mini i přehrávaní multimediálních souborů TS, DAT, MPG, MP4, MOV, VOB, AVI, DIVX, XVID, MKV, MP3, JPEG a BMP. Přijímač je navíc vybaven Ethernetem a lze jej zapojit do domácí sítě. Jestliže je síť připojena k Internetu je možné využít přístupu k YouTube a jiným aplikacím. Pro připojení k internetu lze použít i bezdrátového WiFi připojení pomocí USB Donglu podpora čipu Ralink Rt5370.
Upozornění:

Nový typ dekódovací karty Skylink Standard HD M7 není kompatibilní s UNI čtečkou karet. Doporučené karty s tímto přijímačem jsou: Cryptoworks a ICE karty.

Satelitní přijímač Ferguson Ariva 103mini je díky svým malým rozměrům a možnosti napájení 12V vhodný pro kamiony, karavany, lodě a další dopravní prostředky.
Hlavní rozdíly o proti 102mini:

není integrovaný kabel HDMI
navíc audio/video výstup (chinch)
procesor Ali 3501 dvou jádrový do 600Mhz
funkce small2big
funkce big2small


Technická specifikace

DVB-S2 receiver
480i/p, 576i/p, 720p, 1080i/p with HDCP copy protection
CPU 400MHz
1x Card Reader
1x USB 2.0
Jack – RS232
IR čidlo
LAN 10/100 Mbit
Zabudovaný HDMI kabel
Externí napájení 12V
Automatická PAL/NTSC konverze
5000 TV/RADIO kanálů
32 favoritních skupin
7 dní EPG
DiseqC 1.0/1.1/1.2/1.3 USALS 13V/18V, 0/22K
Rodičovská kontrola
Podpora FAT16/FAT32 pro Flashdisky (TimeShift)
Hry
Media player formats:audio MP3, video TS,DAT,MPG,MP4,MOV,VOB,AVI,DIVX,XVID,MKV, obrázky JPEG/BMP
Vstupní napětí: DC 12V
Odběr: Max 24W, ve stand-by <1WPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ferguson Ariva 103mini HD
Diskuze k produktu: ferguson-ariva-103mini-hd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.