vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Filtrační patrony Brita Maxtra 3 Pack

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
532 Kč s DPH

440 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 0970216
Výrobce: BRITA
Váha: 0,6
Záruka: 24 měsíců
Filtrační patrony Brita Maxtra 3 Pack
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Filtrační patrony BRITA Maxtra 3 Pack
Filtrační patrony Maxtra 3 pack pro vodní filtry Brita. Ve srovnání s filtračními patronami BRITA Classic dosahují patrony BRITA Maxtra díky unikátní Maxtra 4-stupňové filtraci o 20% vyšší účinosti snižování obsahu vodního kamene*; odstraňují i nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody. Navíc redukují možný obsah hliníku, těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Výsledkem je průzračně čistá voda ideální pro přípravu nápojů i použití při vaření. Používáním této vody významně omezíte usazování vodního kamene v domácích elektrospotřebičích. *srovnáváno s účinností filtr. patron BRITA Classic (průměrné hodnoty dle zkušebních standardů BRITA).
Vhodná pro konvivi Marella XL,Marella Cool,


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Filtrační patrony Brita Maxtra 3 Pack
Diskuze k produktu: filtracni-patrony-brita-maxtra-3-pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.