vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

FISKARS Rýľ rovný Fiskars Xact, stredný M

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
952 Kč s DPH

787 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Nářadí a zahrada nebo Ostatní pro malé domácí spotř.
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 131480
Výrobce: FISKARS
Záruka: 24 měsíců
FISKARS Rýľ rovný Fiskars Xact, stredný M
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rýľ rovný Fiskars Xact strednej veľkosti je určený pre menších užívateľov.
Tento nástroj s mimoriadne silnou a ostrou čepeľou je vhodný pre pestovanie a zarovnávanie záhonov v bežnej pôde. Pohodlne sa ovláda vďaka širokému držadlu Push-Pull (zatlač-zatiahni), ktoré je lemované nekĺzavým povrchom SoftGrip.
Rýľ rovný Fiskars Xact je správnou voľbou pre menších užívateľov. Je ideálny pre rýľovanie, zarovnávanie a stávkovanie rastlín na záhrade. Jeho ostrá čepeľ vyrobená z bórovej ocele, elegantná oceľová a kompozitná násada doplnená širokým pohodlným držadlom Push-Pull (zatlač-zatiahni) zaisťujú menšiu námahu a pohodlie pri práci.
- Najlepší rýľ na bežné záhradné zeminy (trávnatá vrstva, mäkké podložie).
- Špicatá, ostrá čepeľ s nekĺzavou nášľapnou plochou je ideálna na hĺbenie jám pre výsadbu, zarovnávanie okrajov záhonov a premiestňovanie malého objemu zeminy.
- Doporučená výška užívateľa je 160-175 cm.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k FISKARS Rýľ rovný Fiskars Xact, stredný M
Diskuze k produktu: fiskars-ryl-rovny-fiskars-xact-stredny-m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.