vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

FISKARS záhradný vrták QuikDrill L

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1260 Kč s DPH

1041 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 134730
Výrobce: FISKARS
Záruka: 24 měsíců
FISKARS záhradný vrták QuikDrill L
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
QuikDrill™ Fiskars je skonštruovaný netradičným spôsobom, namiesto dlhého špiráloveho závitu má dve optimálne naklonené čepele z bórovej ocele, ktoré sú upevnené okolo ostrého hrotu. Tento dizajn umožňuje vŕtať aj do tvrdších pôd s menším odporom a pritom bráni mačkaniu zeme. Vyhadzovanie vyvŕtaného materiálu na úhľadnú hromadu je jednoduché a otvor je rýchlo vyvŕtaný. S QuikDrill™ L vyhĺbite diery s hladkým okrajom s priemerom 20cm. Je vhodný na sadenie kríkov a stromůov vŕtanie kompostovacích jám a dier pre veľké kolíky. Nezasekáva sa na malých kameňoch a koreňoch. Rukoväť z kompozitného materiálu FiberComp™. Vysoko odolná oceľová násada ku ktorej sú pripevnené pomocou skrutiek čepele s priemerom 20cm. Obojstranné vŕtanie vďaka ostrým čepeliam z kalenej bórovej ocele.

Vlastnosti:
Priemer: 20 cm
Dĺžka: mm
Hmotnosť: g
Čepeľ: kalená bórová oceľ
Násada: oceľová trubka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k FISKARS záhradný vrták QuikDrill L
Diskuze k produktu: fiskars-zahradny-vrtak-quikdrill-l není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.