vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

FISKARS záhradný vrták QuikDrill S

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1146 Kč s DPH

947 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 134710
Výrobce: FISKARS
Záruka: 24 měsíců
FISKARS záhradný vrták QuikDrill S
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
QuikDrill™ Fiskars je skonštruovaný netradičným spôsobom, namiesto dlhého špiráloveho závitu má dve optimálne naklonené čepele z bórovej ocele, ktoré sú upevnené okolo ostrého hrotu. Tento dizajn umožňuje vŕtať aj do tvrdších pôd s menším odporom a pritom bráni mačkaniu zeme. Vyhadzovanie vyvŕtaného materiálu na úhľadnú hromadu je jednoduché a otvor je rýchlo vyvŕtaný. S QuikDrill™ S vyhĺbite diery s hladkým okrajom s priemerom 10cm. Je vhodný na hĺbenie pre sadenie cibuliek, prevzdušňovanie a prehnojovanie pôdy a vŕtanie dier na menšie kolíky. Nezasekáva sa na malých kameňoch a koreňoch. Rukoväť je z kompozitného materiálu FiberComp™. Vysoko odolná oceľová násada ku ktorej sú pripevnené pomocou skrutiek čepele s priemerom 10cm. Obojstranné vŕtanie vďaka ostrým čepeliam z kalenej bórovej ocele.

Vlastnosti:
•Priemer: 10 cm
•Dĺžka: 1315 mm
•Hmotnosť: 2200 g
•Čepeľ: kalená bórová oceľ
•Násada: oceľová trubkaPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k FISKARS záhradný vrták QuikDrill S
Diskuze k produktu: fiskars-zahradny-vrtak-quikdrill-s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.