vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fitbit One černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2472 Kč s DPH

2043 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Fitbit
Váha: 0,2
Fitbit One černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátový monitor aktivit a spánku (kroky, vzdálenost, spálené kalorie, vyšlá patra, hodiny), Bluetooth 4.0 dosah 6 metru, USB, výdrž baterie 5-7 dní

Společnost Fitbit vyrábí inovativní a nadmíru prospěšná zařízení pro každodenní použití. Jedním z nich je také Fitbit One, který díky miniaturním rozměrům můžete nosit neustále u sebe. Za to se vám odvděčí parádními a podrobnými statistikami všech aktivit. Ve spolupráci s promyšlenými senzory dokonale změří nachozenou vzdálenost i počet kroků, ale zároveň i převýšení. Na základě těchto údajů přesně spočítá spálené kalorie. Mezi jeho silné stránky patří také monitorování kvality a délky spánku. Ranní buzení lehkou vibrací na zápěstí rozhodně nevyruší vaše blízké.

Čistý design ve tvaru kapky doplňuje OLED displej se zobrazením aktuálního času, kroků nebo kalorií. Fitbit One se automaticky synchronizuje přes Bluetooth s vaším Apple zařízením a vybranými smartphony s Androidem. Spojení přes Bluetooth umožňuje neustálý přístup k vašim statistikám, aniž by to mělo výrazný vliv na výdrž baterie telefonu.Seznam kompatibilních zařízení najdete zde.

Parametry a specifikace:

Napájení:
Lithium-polymer baterie
Výdrž na jedno nabití cca 5 - 7 dní

Systémové požadavky:
Bluetooth 4.0
Nainstalovaná aplikace Fitbit
iPhone 4S a vyšší
iPad 3 a vyšší
iPod Touch 5. generace
Samsung Galaxy S3, S4
Samsung Galaxy Note 2
Samsung Galaxy Note 10.1
LG G2
Nexus 4, 5

Barevné provedení:
Černé

Rozměry:
48 x 19,3 x 9,65

Hmotnost:
8 g

Obsah balení:
Fitbit One
Ocelový klip se silikonovým povrchem
Bezdrátový USB klíč
Nabíjecí kabel
Pouzdro na zápěstí na spaní


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fitbit One černý
Diskuze k produktu: fitbit-one-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.