vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Font Folio 11.1 OT 5Pack

Kalkulačka splátek CETELEM
101618 Kč s DPH

83982 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 47060234
Výrobce: Adobe
Záruka: 24 měsíců
Font Folio 11.1 OT 5Pack
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Kolekce Adobe Font Folio OpenType Edition představuje základní součást profesionálního vybavení každého tvůrčího profesionála. Tato kolekce více než 2200 řezů písem z knihovny Adobe Type Library ve formátu OpenType přináší ucelenou nabídku písem pro dokumenty určené pro tisk i Web, písem pro digitální video i pro elektronické dokumenty. Formát OpenType umožňuje bezproblémový přenos dokumentů mezi platformami, přináší vylepšenou jazykovou podporu nové typografické možnosti. Všechna písma jsou ve formátu OpenType, řada z nich ve verzi Pro obsahující i CE znakovou sadu. V ceně NEJSOU všechny dostupné lokalizace ve formátu AT1, případně ve formátu OpenType CE. Tyto jsou extra dostupné v počtu cca 400 řezů za příplatek. Licence pro 5 počítačů. Více informací zde: http://www.amsoft.cz/Produkty/Adobe/fontfolio/main.html nebo kontaktuje obchodní oddělení Amos Software. Kompletní seznam fontů včetně aktuálně lokalizovaných (bez náhledů) naleznete zde: http://www.amsoft.cz/Produkty/Adobe/typlib/main.html


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Font Folio 11.1 OT 5Pack
Diskuze k produktu: font-folio-111-ot-5pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.