vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fortron RAIDER S 550W 80PLUS SILVER

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1622 Kč s DPH

1341 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PPA5502314
Výrobce: FORTRON/FSP
Záruka: 60 měsíců
Fortron RAIDER S 550W 80PLUS SILVER
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Napájecí zdroj Fortron RAIDER S 550 nabízí výkon 550 W a splňuje prestižní nezávislou certifikaci 80PLUS SILVER. To znamená, že jeho vysoká účinnost mimo jiné šetří spotřebovávanou energii. Vyznačuje se také tišším chodem než běžné zdroje, jelikož zdroj s vyšší účinností se méně zahřívá --gt; není jej potřeba tolik chladit --gt; snížení otáček ventilátoru --gt; tišší chod.

Disponuje jednou silnou +12V větví a kabely s konektory pro napájení SATA zařízení s odstupem jen 50 mm, aby bylo usnadněno jejich zapojení i správa samotné kabeláže.

Zdroj RAIDER S 550 má zcela nový design elektroniky, vlastního těla zdroje i vnějšího balení a je postaven na několika unikátních technologiích společnosti FSP Fortron. Například vlastní nový integrovaný obvod (MIA IC, Multipe Intelligence Ability), který byl vyvíjen po dobu 3 let a následně patentován. Garantuje celou řadu zefektivňujících a ochranných mechanismů - pulzně šířkovou modulaci, vypnutí zdroje při nulovém odběru, korekci účiníku, dvouokruhovou ochranu proti přepětí, POST SR nebo funkci Active Clamp. Inovativní řešení elektroniky činí ze zdroje RAIDER S 550 kompaktní, vysoce výkonný a maximálně bezpečný produkt.

Hlavní vlastnosti:
Skutečných 550 W


Splňuje specifikaci 80PLUS SILVER
kompatibilní s platformou Haswell!


Zdroj standardu ATX 12V 2.31 amp; EPS 12V 2.92 s certifikací 80PLUS SILVER
Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu lt; 0,5W)


1 x +12V větev
Full Range (vstup 110 - 240 V) - určen pro použití po celém světě


Kompletní ochrana (OVP, OCP, SCP, OPP, OTP - ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana, ochrana proti zkratu, ochrana proti přetížení výkonu, ochrana proti přehřátí)
Aktivní PFC (0,99) - zdroj je ohleduplný k životnímu prostředí


Vysoká elektrická efektivita - vyšší než 85 % při 50procentním zatížení
Velký a tichý 120 mm ventilátor s proměnnými otáčkami a velmi tichým provozem (při 20 % zatížení lt; 18 dBA, při 50 % zatížení lt; 19 dBA, při 100 % zatížení lt; 25 dBA)


Technologie FSP MIA IC pro vyšší bezpečnost
Plná bezpečnostní certifikace (CE, FCC, CB, UL, TUV, BSMI, CCC, GOST)


Rozměry: 140*150*86 mm (h*š*v)
Vypínač napájení


Černá barva těla zdroje
Retail balení


5letá záruka

Konektory:

24 pin do MB
4+4 pin (12V) EPS konektor


6 x SATA
3 x PATA


1 x FDD
2 x 6+2pin PCI-E

Obsah balení:

zdroj RAIDER 550 W


síťová šňůra
šroubky pro připevnění do počítače


manuál
barevná retailová krabicePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fortron RAIDER S 550W 80PLUS SILVER
Diskuze k produktu: fortron-raider-s-550w-80plus-silver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.