vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fujifilm Instax Share SP-2 EX D gold

Kalkulačka splátek CETELEM
4926 Kč s DPH

4071 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 16522256
Výrobce: FUJIFILM
Váha: 250
Fujifilm Instax Share SP-2 EX D gold
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Fujifilm Instax SHARE SP-2 je dlouho očekávanou novinkou od firmy Fujifilm. Jedná se o kapesní tiskárnu, která umožňuje převést obrázky z chytrého telefonu na klasické instantní fotografie formátu Instax Mini. Fujifilm Instax SHARE SP-2 je dlouho očekávanou novinkou od firmy Fujifilm. Jedná se o kapesní tiskárnu, která umožňuje převést obrázky z chytrého telefonu na klasické instantní fotografie formátu Instax Mini.
Tiskárna SP-2 po zapnutí aktivuje Wi-Fi síť, ke které je možné se připojit. Pro spárování obou zařízení (tiskárny Fujifilm SP-1 a vašeho smartphonu) je nutné zdarma stáhnout aplikaci Fujifilm instax SHARE, která vám umožní upravovat a tisknout vaše fotografie na instantní papír COLORFILM Instax Mini Glossy o velikosti kreditní karty.
Kromě základní editace (otáčení, výřezy, změna barev apod.) nabízí aplikace též širokou škálu různých šablon pro tisk vizitek, obrázků či přáníček pro vaše přátele.
Instax SHARE SP-1 lze používat se síťovým adaptérem, který se prodává samostatně, nebo na dvě baterie CR2. Díky tomu můžete tiskárnu nosit pohodlně všude s sebou. Na jednu sadu baterií lze vytisknout kolem 100ks fotografií.
Kompatibilita:
Telefony s operačním systémem Android:
Android verze 2.3.3 či novější
Telefony iPhone: iOS verze 5.1 či novější
Parametry:
Rozměry filmu 86mm×54mm
Rozměry fotografie 62mm×46mm
Podporované rozměry obrazu 800×600 bodů
Tiskové rozlišení 320 dpi
Tiskové úrovně 256 úrovní na každou barvu (RGB)
Podporovaný obrazový formát JPEG
Doba tisku Záznam snímku – fotografický výstup (vysunutí): cca. 16 s
Napájení • Jedna lithiová baterie NP-45S
Výdrž Cca. 100 fotografií (při použití lithiové baterie NP-45S)
Spotřeba energie 2,5 W
Rozsah provozních teplot +5°C až +40°C (bez kondenzace)
Rozměry/hmotnost 101,6 mm × 42 mm × 122,5 mm/250g (bez baterií a kazetky s filmem)
Součástí balení USB kabe


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fujifilm Instax Share SP-2 EX D gold
Diskuze k produktu: fujifilm-instax-share-sp2-ex-d-gold není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.