vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Fujitsu ETERNUS DX80S2 1x iSCSI 2x 2TB

Kalkulačka splátek CETELEM
105843 Kč s DPH

87474 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: VFY:DX800XF180IN
Výrobce: FUJITSU
Váha: 20
Záruka: 36 měsíců
Fujitsu ETERNUS DX80S2 1x iSCSI  2x 2TB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ETERNUS DX80 S2 je dostupný systém diskového úložiště dat určený pro malá a středně velká prostředí. Systém ETERNUS DX80 S2 lze rozšířit až na 120 diskových jednotek. I ve smíšených konfiguracích jsou podporovány různé typy diskových jednotek (2,5", 3,5", SAS, Nearline SAS a SSD), které umožňují implementovat efektivní vícevrstvé prostředí (tiered storage). Zvyšování kapacity bez přerušení provozu lze docílit jednoduchým přidáváním disků nebo kompletních šasi. Upgrady bez migrace dat zajistí bezproblémový přechod na vyšší řadu ETERNUS DX400 S2.

Zákazníci si mohou vybrat z hostitelských rozhraní FC, FCoE, iSCSI nebo SAS, které lze během životního cyklu flexibilně změnit. Nové rozhraní FCoE 10 Gb/s umožňuje vytvořit moderní konvergovanou infrastrukturu s dlouhodobou perspektivou. Rozhraní zařízení ETERNUS DX80 S2 mohou pracovat ve smíšených konfiguracích, čímž je umožněno současné připojení k různým typům sítí.

Software pro správu ETERNUS SF Express dodávaný s úložištěm dat ETERNUS DX80 S2 zjednodušuje úkony monitorování, správy a kopírování dat jednoho nebo více systémů diskových úložišť dat ETERNUS DX z centrální konzoly.


Projektove konfigurace a ceny, pripadne navrh kompletniho reseni vcetne financovani ziskate po telefonicke dohode.
Doporucujeme velmi peclive rozlisovat pravne garantovanou dobu ukonceni opravy (recovery time) vs response time pri srovnavani alternativnich reseni.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Fujitsu ETERNUS DX80S2 1x iSCSI 2x 2TB
Diskuze k produktu: fujitsu-eternus-dx80-1x-fc-4g2p-12x-450gb15k není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.