vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

myš Logitech G502 Proteus Spectrum

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2674 Kč s DPH

2210 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 910-004617
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,161
Záruka: 36 měsíců
myš Logitech G502 Proteus Spectrum
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přesný a citlivý optický senzor
*Získejte maximální přesnost snímání díky našemu nejcitlivějšímu optickému senzoru (PMW3366). Exkluzivní technologie optického senzoru Logitech-G Delta Zero™ minimalizuje zrychlení myši a zvyšuje spolehlivost míření. Přepínejte mezi režimy DPI během hraní – s možností výběru z pěti nastavení od 200 do 12 000 DPI

Možnost regulace vyvážení a hmotnosti
* Přizpůsobte si ji ve svůj prospěch. Myš Proteus Spectrum je dodávána s pěti závažími o hmotnosti 3,6 g. Použijte všechny nebo jen některé z nich tam, kde potřebujete zátěž zvýšit nebo snížit. Tuto myš si můžete vyladit dle svých potřeb.

Programovatelné podsvícení RGB
* Nastavitelné podsvícení RGB vám umožňuje si vybrat až z 16,8 milionu barev. Pomocí Logitech Gaming Software si zvolte barvu a jas podsvícení tak, aby vyhovovalo vašemu stylu, systému nebo prostředí, nebo podsvícení uveďte do režimu spánku, když systém nepoužíváte. Logitech Gaming Software vám rovněž umožňuje synchronizovat světelné obrazce a efekty s ostatními zařízeními Logitech G, díky čemuž mohou vaše zařízení využívat shodné podsvícení a vdechnout tak vaší herní sestavě život v podobě pulzujících světelných obrazců či efektů přepínání barev.

Na míru vyladěný výkon
* Herní povrchy se střídají. Vyladěním optického senzoru myši Proteus Spectrum pro váš herní povrch můžete zvýšit svou přesnost. Vyladěním myši pro váš herní povrch získáte vyšší preciznost a citlivost. Ladění je rychlé – k bitvě budete připraveni během okamžiku.

11 programovatelných tlačítek
* Pod každé z těchto 11 tlačítek můžete naprogramovat své oblíbené příkazy a makra. Vyberte si z tisíců profilů ve vašem počítači nebo si uložte svá nastavení do jednoho z integrovaných profilů. Nebo si vybírejte z tisíců profilů ve vašem počítači.

Přepínání SPI během hraní
* Díky myši Proteus Core budete nezastavitelní při nízké i vysoké citlivosti DPI. Přepínejte až mezi pěti nastaveními DPI na jeden profil – od přesného zaměřování na hlavu (200 DPI) až po bleskurychlé manévry (12 000 DPI).*

Herní rolovací kolečko se dvěma režimy
* U myši Proteus Spectrum si režim můžete zvolit sami. Vyberte si extra rychlý posuv nebo posuv po přesných krocích.

Technické parametry
* Rozhraní myši: Drátová USB
* Rozlišení myši: 200 až 12 000 DPI
* Technologie snímání myši: Optická
* Rozlišení: 200-12 000 dpi

Další funkce
* Nejpřesnější senzor na trhu
* 3 integrované profily
* Frekvence rozhraní 1 milisekunda
* Primární tlačítka testována na 20 milionů kliknutí
* Mechanické mikrospínače
* Vylepšený design dosedací plochy tlačítek pro lepší odezvu a výkon klikání
* Opletený kabel s úchytem pro zaháknutí a provlečení

Více na webu výrobce: http://gaming.logitech.com/cs-cz/gaming-mice/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k myš Logitech G502 Proteus Spectrum
Diskuze k produktu: gaming-mouse-logitech-g502-proteus-spectrum-rgb-tunable-gaming-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.