vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Herní myš Razer Mamba 2015 Tournament Edition, jen USB, senzor 5G; 16 000 DPI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2859 Kč s DPH

2363 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ01-01370100-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Herní myš Razer Mamba 2015 Tournament Edition, jen USB, s...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Precizniacute; senzor
S myscaron;iacute; Razer Mamba ziacute;skaacute;te naacute;skok oproti soupeřům. Nepřekonatelnyacute; senzor s rozliscaron;eniacute;m 16 000 DPI a se schopnostiacute; sledovat změny v pohybu na jednotliveacute; DPI je tiacute;m pravyacute;m naacute;strojem pro zaskočeniacute; nepřaacute;tel rychlostiacute; a přesnostiacute; vascaron;eho boje. Milisekundovaacute; odezva bude přiacute;nosem pro okamžitou reakci, což oceniacute;te při hraniacute; akčniacute;ch žaacute;nrů.
Komfortniacute; drženiacute;
Položte ruku na myscaron; v přirozeneacute; poloze a vydržte v plneacute; formě celyacute; turnaj a dlouheacute; hodiny. Na ergonomicky propracovaneacute;m těle myscaron;i se nachaacute;ziacute; celkem 9 programovatelnyacute;ch tlačiacute;tek a rolovaciacute; kolečko. Intuitivniacute; software Razer Synapse vaacute;m umožniacute; nastavit vscaron;e - od funkciacute; tlačiacute;tek, přes podsviacute;ceniacute; až po makra.
Světelneacute; efekty
Aby myscaron; vynikla vedle vascaron;eho herniacute;ho milaacute;čka, maacute; působivyacute; systeacute;m personalizace prostřednictviacute;m osviacute;ceniacute; v 16 milionech odstiacute;nů. Logo Razer, rolovaciacute; kolečko a bočniacute; liscaron;ty můžete osviacute;tit, jak jen chcete. Nechybiacute; ani světelneacute; efekty pro plynuleacute; přechaacute;zeniacute; barev a barevneacute; vlny.
Určeniacute;

Herniacute;


Provedeniacute;

Pro pravaacute;ky
Rozhraniacute;

Draacute;tovaacute;


Technologie

Laserovaacute;
Citlivost

16nbsp;000 DPI

Senzor

Doba odezvy

1 ms

Tlačiacute;tka a kolečko

Počet tlačiacute;tek

9times;


Kolečko

Klasickeacute;
Počet programovatelnyacute;ch tlačiacute;tek

9

Scaron;iacute;řka

70 mm (7 cm)


Hloubka

128 mm (12,8 cm)
Vyacute;scaron;ka

42,5 mm (4,25 cm)


Hmotnost

133 g

Vlastnosti a funkce

Rozhraniacute;

Draacute;tovaacute; USB
Deacute;lka kabelu

2,1 mPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Herní myš Razer Mamba 2015 Tournament Edition, jen USB, senzor 5G; 16 000 DPI
Diskuze k produktu: gaming-mouse-razer-mamba-2015-tournament-edition-sensor-5g-16-000-dpi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.