vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Razer Taipan

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2592 Kč s DPH

2142 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ01-00780100-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Razer Taipan
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hraacute;čskaacute; myscaron; Razer Taipan Expert kombinuje laserovyacute; sniacute;mač s jeho optickyacute;m protějscaron;kem. Diacute;ky tomu pro vaacute;s nebude sebemenscaron;iacute;m probleacute;mem dokonale přesneacute; sledovaacute;niacute; podkladu na opravdu jakeacute;mkoli povrchu. Snadno zaměřiacute;te nepřiacute;tele a strefiacute;te jej přesně do hlavy, stejně jako bleskurychle zareagujete na jakeacute;koli děniacute; ve hře.
Univerzaacute;lniacute; ergonomie Vyacute;voj a konstrukce modelu Taipan Expert probiacute;haly s okamžitou zpětnou vazbou a v kooperaci s profesionaacute;lniacute;mi hraacute;či. Zvlaacute;scaron;tniacute; zřetel byl věnovaacute;n mimo jineacute; ergonomii. Vyacute;sledkem je podpora uchyceniacute; pravou i levou rukou, možnost držet myscaron; celou rukou, jejiacute; vrchniacute; čaacute;stinbsp;nebo pouze konečky prstů. Ať už je vaacute;scaron; herniacute; styl jakyacute;koli, Taipan Expert se mu prostě přizpůsobiacute; a poskytne vaacute;m optimaacute;lniacute; podporu při naacute;ročneacute;m hraniacute;.
Podpora systeacute;mu Razer Synapse 2.0
Razer Synapse 2.0 je proprietaacute;rniacute; a dokonale intuitivniacute; software, kteryacute; funguje jako mozek celeacute; myscaron;i. Automaticky se synchronizuje s cloudovyacute;m serverem, stahuje aktualizace ovladačů a uklaacute;daacute; individuaacute;lniacute; nastaveniacute;, aniž byste museli hnout prstem. Diacute;ky tomu nebudete muset opětovně nastavovat myscaron; ani na bdquo;pařběldquo; u kamaraacute;da, či profesionaacute;lniacute;ch turnajiacute;ch. Software Razer Synapse 2.0 totiž staacute;hne nastaveniacute; z vascaron;iacute; domovskeacute; myscaron;i Razer Taipan, přizpůsobiacute; přesně podle něj myscaron;, kterou maacute;te praacute;vě v ruce a vyrobiacute; tak jejiacute; přesnou kopii. Parametry a specifikace: Tlačiacute;tka: 9 Hyperesponse (plně programovatelnyacute;ch) Sniacute;mač: Typ: 4G Dual Sensor System Rozliscaron;eniacute;: 8200 DPI Ostatniacute;: 1000 Hz Ultrapolling / 1 ms čas odezvy Až 200 palců (508 cm) za sekundu / zrychleniacute; 50 g Podporuje software Razer Synapse 2.0 Systeacute;moveacute; požadavky: PC/Mac s portem USB OS: Windows 7 / Vista / XP (32bit) / Mac OS X (v10.6-10.7 a novějscaron;iacute;) Připojeniacute; k internetu 100 MB volneacute;ho miacute;sta na disku Provedeniacute;: Barva: černaacute; Ergonomie: univerzaacute;lniacute; (pro pravaacute;ky i levaacute;ky) Rozměry: 124 x 63 x 36 mm (D x Scaron; x V) Přibližnaacute; hmotnost: 132 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Razer Taipan
Diskuze k produktu: gaming-mouse-razer-taipan-expert-ambidextrous-4g-dualsensor-8200dpi-9-buttons není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.