vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Razer Taipan

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2592 Kč s DPH

2142 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ01-00780100-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Razer Taipan
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hráčská myš Razer Taipan Expert kombinuje laserový snímač s jeho optickým protějškem. Díky tomu pro vás nebude sebemenším problémem dokonale přesné sledování podkladu na opravdu jakémkoli povrchu. Snadno zaměříte nepřítele a strefíte jej přesně do hlavy, stejně jako bleskurychle zareagujete na jakékoli dění ve hře.
Univerzální ergonomie Vývoj a konstrukce modelu Taipan Expert probíhaly s okamžitou zpětnou vazbou a v kooperaci s profesionálními hráči. Zvláštní zřetel byl věnován mimo jiné ergonomii. Výsledkem je podpora uchycení pravou i levou rukou, možnost držet myš celou rukou, její vrchní části nebo pouze konečky prstů. Ať už je váš herní styl jakýkoli, Taipan Expert se mu prostě přizpůsobí a poskytne vám optimální podporu při náročném hraní.
Podpora systému Razer Synapse 2.0
Razer Synapse 2.0 je proprietární a dokonale intuitivní software, který funguje jako mozek celé myši. Automaticky se synchronizuje s cloudovým serverem, stahuje aktualizace ovladačů a ukládá individuální nastavení, aniž byste museli hnout prstem. Díky tomu nebudete muset opětovně nastavovat myš ani na „pařbě“ u kamaráda, či profesionálních turnajích. Software Razer Synapse 2.0 totiž stáhne nastavení z vaší domovské myši Razer Taipan, přizpůsobí přesně podle něj myš, kterou máte právě v ruce a vyrobí tak její přesnou kopii. Parametry a specifikace: Tlačítka: 9 Hyperesponse (plně programovatelných) Snímač: Typ: 4G Dual Sensor System Rozlišení: 8200 DPI Ostatní: 1000 Hz Ultrapolling / 1 ms čas odezvy Až 200 palců (508 cm) za sekundu / zrychlení 50 g Podporuje software Razer Synapse 2.0 Systémové požadavky: PC/Mac s portem USB OS: Windows 7 / Vista / XP (32bit) / Mac OS X (v10.6-10.7 a novější) Připojení k internetu 100 MB volného místa na disku Provedení: Barva: černá Ergonomie: univerzální (pro praváky i leváky) Rozměry: 124 x 63 x 36 mm (D x Š x V) Přibližná hmotnost: 132 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Razer Taipan
Diskuze k produktu: gaming-mouse-razer-taipan-expert-ambidextrous-4g-dualsensor-8200dpi-9-buttons není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.