vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin babyCam

Kalkulačka splátek CETELEM
3557 Kč s DPH

2940 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka, hands-free sady nebo Drobné elektro
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-12377-00
Výrobce: Garmin
Váha: 0,6
Záruka: 24 měsíců
Garmin babyCam
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem značky Garmin ( vybrané přístroje) . S tímto řešením získáte přehled o chování dítěte/dětí na zadních sedadlech
v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy. Dvě tužkové AA baterie ( nebo připojení k el. napájení vašeho vozu) zajistí jasný obraz nejen ve dne,ale i za šera či v noci díky systému nočního vidění. Výhodou je i aktivace obrazu z kamery hlasem během řízení vašeho vozu či upozornění na "zapomenuté" dítě pokud vozidlo opouštíte.

Rozměry chůvičky7,9 x 4,3 x 4,3 cm
Hmotnost chůvičky 93,5 g


Široká kompatibilita
První automobilová video chůvička na světě, která spolupracuje s kompatibilními GPS přístroji Garmin (nutno zakoupit samostatně). Kompatibilitu si můžete ověřit na webových stránkách Garmin.com/babyCam.

Snadná instalace
Chůvičku babyCam připevníte k opěrce hlavy během pár minut, aniž byste potřebovali nářadí.

Noční vidění
Kamera s vysokým rozlišením bude diskrétně snímat Vaše dítě bez ohledu na to, zda je den či noc, a aniž by ho rušila.

Upozornění na dítě
Užitečné upozornění na kontrolu posádky před opuštěním vozidla.

Aktivace hlasem
Pokud je Vaše chůvička babyCam spárována s kompatibilním GPS přístrojem Garmin a vyslovíte příkaz "show video" (ukaž video), na displeji Vašeho přístroje se objeví obraz zachycený kamerou.

Bezdrátové připojení
Pokud do chůvičky babyCam vložíte dvě AA baterie (nejsou součástí balení) nebo ji připojíte k elektrickému napájení ve voze, může se na displeji Vašeho GPS přístroje zobrazovat zachycené video nepřetržitě.

Aktuálně k 1.2.2016 je chůvičku možné připojit k modelům : nüvi 55/56, nüvi 65/66, nüvi 57/58, nüvi 67/68, nüvi 24X7, nüvi 25X7, nüvi 2XX9, nüvi 2789, nüviCam, Camper 660, dezl 570, dezl 770, dezlCam

Obsah balení:
• chůvička babyCam
• držák na opěrku hlavy
• napájecí kabel pro bezdrátový přenos videa a příjem dopravních informací
• návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin babyCam
Diskuze k produktu: garmin-babycam není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.