vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin Dash Cam 35 - kamera pro záznam jízdy s GPS

Kalkulačka splátek CETELEM
5740 Kč s DPH

4744 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01507-04
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
Garmin Dash Cam 35 - kamera pro záznam jízdy s GPS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Záznamová kamera do automobilu s integrovaným GPS prijímačem. Hlavní vlastnosti: " Kvalita záznamu: 1080p (30 fps), 720p (30 fps) " 3.0" TFT LCD displej pro náhled videa a nastavení kamery " GPS prijímač pro záznam přesné pozice " G-senzor (akcelerometr) pro detekci incidentu " Funkce fotoaparátu s možností pořízení fotodokumentace v případě nehody " Integrovaný mikrofon se záznamem zvuku uvnitř vozu " Výdrž akumulátoru až 30 min. Zařízení Garmin Dash Cam™ 35 reprezentuje samostatnou nahrávací kameru s možností záznamu videa včetně zvuku ve vysokém HD rozlišení s možností jeho sledování na 3 palcovém LCDdispleji. Kamera má vynikající zorné pole s možností záběru celé komunikace před vozidlem. Objektiv kamery snímá obraz ve vysoké kvalitě jak při zhoršených světelných podmínkách, tak při přímém slunečním svitu. S vestavěným mikrofonem můžete rovněž zaznamenat zvuk v autě. Kamera automaticky zapíná záznam v okamžiku připojení externího napájení z cigaretového zapalovače. Dash Cam 35 obsahuje automatickou detekci nárazu (integrovaný G-sensor) s uživatelským nastavením citlivosti. V případě nehody - náraz/prudké brzdění/silný otřes - kamera automaticky uloží na disk záznam před, v průběhu a krátce po kolizi. Takový záznam zůstane uchovaný na záznamovém médiu. Při prohlížení v počítači budete mít u záznamu k dispozici veškeré informace, jako jsou souřadnice, datum, čas, rychlost a směr jízdy. K tomu lze využít aplikaci Dash Cam Player, která je volně ke stažení. Odkaz na software pro přehrávání videa je k dispozici zde. Pro pořízení fotografie či videa dokumentující poškození majetku nebo vozidla, můžete Dash Cam 35 vyjmout z vozidla. Kamera funguje i bez napájení s výdrží na baterii až 30 min. Video a fotografie se ukládají na vyměnitelnou datovou kartu microSD™ (v balení je k dispozici 4GB micro SD™ karta). Paměť lze případně rozšířit až 64 GB micro SD kartou.

Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery: Ano
Automatický záznam při nehodě (dle možností: video, data) (G-senzor): Ano
Baterie - výdrž: až 30 min. na vestavěný akkumulátor
Displej - typ: barevný LCD
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 3"
HD video 720p: Ano
HD video 1080p: Ano
Hmotnost: 112,7 g
Mikrofon: Ano (model pro Evropský trh)
Nahrávání statických snímků "Snapshot feature": Ano
Přehravač videa Dash Cam: Ano
Rozlišení kamery: 5 Mpx
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 94,3 x 48,5 x 38,9 mm
Slot/y pro paměťovou/é kartu/y: microSD™ (až 64GB) - karta v balení má kapacitu 4GB (4. třídy)
Snímací frekvence: 30 FPS
Varování před čelním nárazem (G-senzor): Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Zorný úhel objektivu: 90°

Obsah balení:
• Garmin Dash Cam 35 - kamera
• držák lepící na sklo ( 010-12442-00 )
• auto dobíjecí kabel
• karta microSD™
• USB kabel
• návod k použití
• vyrovnávací samolepka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin Dash Cam 35 - kamera pro záznam jízdy s GPS
Diskuze k produktu: garmin-dash-cam-35-kamera-pro-zaznam-jizdy-s-gps není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.