vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin eTrex 20x, západní Evropa

Kalkulačka splátek CETELEM
5031 Kč s DPH

4158 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigace
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01508-05
Výrobce: Garmin
Váha: 0,212
Záruka: 24 měsíců
Garmin eTrex 20x, západní Evropa
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Malý, odolný navigační přístroj s nedotykovým displejem a turistickou mapou zemí západní Evropy v ceně. Garmin etrex minisite * 2,2" nedotykový displej * Podrobná mapa ČR v měřítku 1 : 25 000 * Mapa zemí západní Evropy * Elektronický kompas (ukazuje při pohybu) * Výškoměr z GPS * Odolnost proti vodě * Provoz na dvě tužkové baterie (AA) * Podpora pro Geocaching * Všestrané použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)

Základní vlastnosti eTrex 20x je nástupcem outdoorového přístroje eTrex 20. Oproti svému předchůdci má vylepšenou displej, nyní s rozlišením 240 x 32 pxl a větší vnitřní paměž 3,7GB. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Vydrží bez problémů ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Jako první umožňuje využít spolu s GPS i systém GLONASS. GLONASS přibližně o 20% zkrátí čas zaměření navigace a při využití obou systémů GPS i GLONASS může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření. Mapy: Mapa Garmin TopoActive Eastern Europe pokrývá 23 zemí: Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Estonsko, Řecko, Maďarsko, Kosovo, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Polsko, Rumunsko, Rusko/Kaliningrad, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko a Ukrajina. Doplňkové funkce: Mezi doplňkovými funkcemi eTrex 20x najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpčet plochy pozemku.

Garmin etrex 20 také nabízí široké možnosti práce s trasou (plánování a zobrazování v počítači). Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) s výdrží až 25 hodin provozu a je možné používat jakékoliv typy tužkových baterií (dobíjecí i nedobíjecí). Turistické mapy Topo Czech V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Podpora pro Geocaching Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou. Garmin etrex podporuje paperless Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. Navigace je schopna pojmout až 2000 keší, včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.


Autorouting: Ano
Barometrický výškoměr: Ne
Basemapa: Ano
Baterie - typ: 2 x AA
Baterie - výdrž: do 25 hod.
Bezdrátové připojení ANT+: Ne
Bezdrátové připojení mezi přístroji: Ne
Cykloturistika: Ano
Další mapy v dodávce: TOPO Czech
Digitální fotoaparát: Ne
Displej - rozlišení, ŠxV: 240 x 320 pix.
Displej - typ: 65-K color TFT
Displej - velikost, ŠxV: 3.5 x 4.4 cm
Dotykový displej: Ne
Electronický kompas: Ano
Elektromagnetický kompas: Ne
Fotonavigace: Ano
Hmotnost: 142 g
Lov/ryby kalendář: Ano
Mapy předinsalované: topoActive východní Evropy
Možnost dohrání map: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
NMEA kompatibilita: Ne
Outdoor GPS hry: Ne
PC propojení: USB
Plave na hladině: Ne
Podpora pro Geocaching: Ano
Práce s rastrovou mapou: Ano
Prohlížeč obrázků: Ne
Přijímač: Vysocecitlivý: Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 5.4 x 10.3 x 3.3 cm
Slot na paměťovou kartu: microSD
Slunce/Měsíc info: Ano
Tabulky příliv/odliv: Ne
Track log: 10.000 bodů/200 tras
Trasy: 200
Vestavěná paměť: Ano
Voděodolnost: Ano
Výpočet plochy: Ano
Využitelná vnitřní paměť: 3,7GB
Waypointy/oblíbené/pozice: 2000

Obsah balení:
• navigační přístroj eTrex 20x
• registrační kód české turistické mapy
• datový kabel USB
• návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin eTrex 20x, západní Evropa
Diskuze k produktu: garmin-etrex-20x-zapadni-evropa není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.