vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 10 Black and Silver

Kalkulačka splátek CETELEM
3950 Kč s DPH

3264 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Garmin
Váha: 0,036
Záruka: 24 měsíců
Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 10 Black and Silver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Záznam trasy, měření vzdálenosti, rychlosti/tempa, počtu spálených kalorií Lehké a pohodlné běžecké GPS hodinky s měřením vzdálenosti, tempa, rychlosti a počtu spálených kalorií. Možnost záznamu a vyhodnocení tréninkových dat jak v terénu, tak i na displeji počítače. • vysoce citlivý GPS přijímač, jednoduché ovládání, malý rozměr a hmotnost • záznam trasy, měření vzdálenosti, rychlosti/tempa, počtu spálených kalorií • funkce Virtuální tempo umožňuje srovnání aktuálního tempa s naplánovaným • identifikace osobních cílů, volba profilu chůze/běh, funkce hodinek • zdarma využití on-line tréninkového deníku Garmin Connect, možnost vyhodnocení, archivace, plánování a sdílení tréninkových dat s ostatními sportovci nebo trenérem • výdrž baterie až 5 hodin provozu se zapnutým GPS/až 5 týdnů bez GPS • všestranné využití: běh, kolo, in-line brusle, lyže, turistika... • k dispozici v dámském i pánském provedení - pánské - černé,větší, dámské - barevné, menší


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 10 Black and Silver
Diskuze k produktu: garmin-forerunner-10-black-and-silver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.