vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

GARMIN Forerunner 620HR RUN BLACK GARMIN

Kalkulačka splátek CETELEM
9817 Kč s DPH

8113 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Navigace-specialní nabídka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 30014987
Výrobce: Garmin
Váha: 0,072
GARMIN Forerunner 620HR RUN BLACK GARMIN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nejlepší běžecké GPS hodinky značky Garmin, barevný, dotykový displej

Vysoce citlivý GPS přijímač
Jednoduché ovládání, malý rozměr a hmotnost
Měření a zobrazení více než 40 různých hodnot
Intervalové tréninky a tréninkové plány
Výdrž baterie až 10 hodin provozu se zapnutým GPS
Vibrační upozornění
Bluetooth pro Connect Mobile a live tracking
Wi-Fi pro bezdrátové odesílání dat
On-line tréninkový denník Garmin Connect

Barva: černo-modrá
Balení včetně hrudní snímače tepu HR-RUN

Garmin Forerunner 620 jsou výborně funkčně vybavené běžecké a cyklistické hodinky s intuitivním ovládáním přes barevný dotykový displej. Patří k nové generaci GPS sporttesterů značky Garmin, která se vyznačuje velice nízkou hmotností, výrazně vylepšenou celkovou konstrukcí hodinek a delší výdrží na jedno nabití akumulátoru.
Pro koho jsou hodinky určeny?
Funkce hodinek jsou zaměřeny především na pokročilé běžce. Díky vysocecitlivé GPS jsou schopny informovat o aktuálním tempu, průměrném tempu, zdolané vzdálenosti, času, stopkách, srdečním tepu a nadmořské výšce. Další čidla hodinek (vestavěná v hodinkách nebo ve snímači tepu) pak měří oscilaci při běhu, dobu kontaktu chodidla se zemí, VO2 max, kadenci a poček kroků. Hodinky jsou ale použitelné i při dalších aktivitách, jako je chůze, jízda na kole, jízda na lyžích (sjezdové i běžecké lyžování) nebo například in-line bruslení. Na jízdním kole je možné připojit čidlo kadence šlapání a čidlo otáčení kola. Na lyžích dokáží hodinky namísto tempa zobrazit okamžitou nebo průměrnou rychlost a případně přizpůsobit i zobrazení dalších veličin.
oscilace-FR620

Snadné používání
Hodinky Forerunner 620 nabízí velmi jednoduché ovládání v češtině pomocí tlačítek a dotykového displeje. Na barevnému displeji s výbornou čitelností a velmi jemným rozlišením si můžete nastavit od jednoho do čtyř datových polí. K dispozici jsou čtyři obrazovky a je tedy možné během sportovní aktivity sledovat naráz ař 16 Vámi vybraných hodnot. Při používání se snímačem tepové frekvence hodinky zobrazí další obrazovky pro tepovou frekvenci a dynamiku běhu.

Tréninkové funkce
FR620-kontaktHodinky umí do své paměti dohrát hotové nebo vlasní tréninkové plány, případně vést intervalový trénink.

Mezi praktické funkce patří.:
AutoLap - umí automaticky upozornit na určitou zdolanou vzdálenost (např. na každý uběhnutý 1 km) a poskytnout po takovém úseku dílčí souhrnná data
AutoPause - zastaví stopky po dobu, po kterou se nepohybujete
Vibrační a akustická upozornění
Regenační asistent - po každém běhu zobrazí doporučenou dobu odpočinku
Výpočet VO2 max - aerobní kapacita organizmu. Sportovní fyziologové hodnoty VO2 max. používají jako základní ukazatel vytrvalostní zdatnosti
Oscilace běhu - o kolik cm se po odrazu zvedne hrudník běžce
Doba kontaktu chodidla se zemí

Bezdrátová konektivita
Forerunner 620 je vybaven možností připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Propojení s mobilním telefonem umožňuje automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati.
Díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon.

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.

Způsob napájení, výdrž
Hodinky obsahují vestavěný LiIon akumulátor s výdrží až 10 hodin tréninku se zapnutým GPS nebo až 6 týdnů v režimu hodinek. Akumulátor se nabíjí pomocí nabíječky připojené magnetickým klipem se zadní stěnou hodinek. Nabíjecí kabel je zakončen USB konektorem a je tedy možné nabíjení i v průběhu připojení hodinek k počítači.

Důležité vlastnosti:

Rozměry: 4.5 x 4.5 x 1.25 cm
Hmotnost: 43,7 gramů
Displej: 1" (průměr 2,54 cm), barevný dotykový, rozlišení 180x180 pixelů
Vysocecitlivý GPS přijímač vestavěný v těle hodinek
Baterie: Li-Ion akumulátor s výdrží až 10 hodin s GPS, až 6 týdnů v režimu hodinek
Vestavěné pohybové čidlo (měří tempo/vzdálenost i na běžeckém pásu)
Odolnost proti vodě: ano (50m)
Vnitřní paměť: uložení až 200 hodin tréninkových dat
Pokročilé tréninkové funkce: Virtual Partner, intervalové tréninky, plánování tréninků, zvukový i vibrační alarm, tréninkový efekt, VO2Max, doba odpočinku, čas dotyku se zemí, vertikální oscilace
Konektivita: USB 2.0, ANT+, Bluetooth LowEnergy, Wi-Fi
Funkce hodinek: datum, čas, den v týdnu, budík

(některé funkce vyžadují snímač tepu HR-RUN!)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k GARMIN Forerunner 620HR RUN BLACK GARMIN
Diskuze k produktu: garmin-forerunner-620hr-run-black-garmin není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.