vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin Index Black - chytrá váha (černá barva)

Kalkulačka splátek CETELEM
4137 Kč s DPH

3419 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigační systémy nebo Sporttestery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01591-10
Výrobce: Garmin
Váha: 2,81
Záruka: 24 měsíců
Garmin Index Black - chytrá váha (černá barva)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Garmin Index je chytrá váha kompatibilní s řadou sporttesterů a fitness náramků značky Garmin. Měří hmotnost, BMI index, tělesný tuk, podíl vody, hmotnost svalů a hmotnost kostí v těle. Váha Garmin Index podporuje bezdrátové připojení pomocí WiFi, BLE nebo ANT+ a je možné ji propojit s tréninkovým deníkem Garmin Connect nebo Garmin Connect Mobile. Váha umí připojit a automaticky rozeznat až 16 uživatelů a jejich tělesné parametry automaticky odesílat do osobních účtů v deníku Garmin Connect.

obsah balení:
• Garmin Index chytrá váha
• 4 podložky
• 4 AA baterie
• návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin Index Black - chytrá váha (černá barva)
Diskuze k produktu: garmin-inteligentna-waga-garmin-index-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.