vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin Montana 600 AUTO Lifetime + TOPO Czech

Kalkulačka splátek CETELEM
15344 Kč s DPH

12681 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigace
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-00924-98L
Výrobce: Garmin
Váha: 0,359
Záruka: 24 měsíců
Garmin Montana 600 AUTO Lifetime + TOPO Czech
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Speciální balení: součástí balení držák do auta s přísavkou a mapa Evropy se službou Lifetime.

Nová generace outdoorových GPS navigací s označením Garmin Montana kombinuje výhody odolných, outdoorových navigací s přehledností velkých displejů a hlasovým ovládáním automobilových navigací.
Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 4" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu, integrovaný barometrický výškoměr s automatickou kalibrací a 3-osý elektromagnetický náměrový kompas, patří mezi hlavní přednosti této navigace.

Zkušenosti s navigací Montana potvrzují informace od výrobce, že model Montana je nejcitlivější a nejpřesnější navigací, kterou značka Garmin dosud na trhu představila. Vysocecitlivý GPS přijímač je schopen přijímat družicový signál i v místech, kde to dosud nebylo možné. Při zaměření přitom přístroj dosahuje vyšší přesnosti zaměření dat, než ostatní outdoorové přístroje v naší nabídce.

Velký 4" dotykový displej s rozlišením 272x480 pixelů nabízí přehledné zobrazení mapy na velké ploše a poskytuje lepší přehled o situaci v okolí aktuální pozice v případě použití v terénu a nabízí srovnatelné parametry zobrazení v porovnání s automobilovými jednoúčelovými navigacemi při použití v automobilu.

Ačkoliv se rozměry přístroje zdají být na první pohled poměrně velké (7.48 x 14.42 x 3.64 cm), přístroj při orientaci na výšku padne velmi dobře do ruky. Díky dotykovému displeji a absenci ovládacích tlačítek je téměř celá čelní plocha vyhrazena pro displej, který je jednou z hlavních předností navigace.

Unikátní vlastností navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 16 hodin provozu, který je možné nahradit 3 ks. běžných tužkových AA baterií. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Pokud používáte pro napájení tužkové baterie, nedochází při připojení externího zdroje k jejich dobíjení. Montana je schopna na 3 tužkové baterie nepřetržitě fungovat až 22 hodin provozu. Výměnu baterií můžete přitom jednoduše provést přímo v terénu. Variabilita napájení u Montany tak opět spojuje přednosti outdoorových a automobilových navigací.

Z pohledu navigačních map je Montana kompatibilní s turistickými, automobilovými, leteckými a také námořními mapami. Podobně jako poslední generace outdoorových navigací řady Oregon, i Montana nabízí možnost dohrání vlastních rastrových map. Montana je vybavena vnitřní pamětí o kapacitě 2 GB a slotem na paměťové karty microSD s možností použití těchto karet až o kapacitě 8 GB. Obě paměti dohromady jsou schopné pojmout velké množství podrobných navigačních map. Uživatel má tak k dispozici z pohledu dohrávání map prakticky neomezenou paměť.

Pro použití na motocyklu nebo v autě podporuje Montana možnost výpočtu nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli, včetně hlasové navigace nebo možnosti dohrání vlastní databáze bodů POI. Příznivci Geocachingu ocení podporu "paperless" Geocachingu s možností dohrání podrobných informací o keších do paměti navigace, možností logování nálezů v terénu a možností bezdrátového přenosu dat z GPS do jiné GPS pomocí bezbrátové technologie ANT+. Montanu je možné využít i při sportu ve spojení se snímačem srdečního tepu.

Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnost výpočtu plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost využití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Navigační přístroj Garmin Montana je k dispozici v těchto variantách:
Garmin Montana 600 ... obsahuje 2 GB interní paměti, v ceně je obsažena mapa TopoCzech v měřítku 1:25 000
Garmin Montana 600 PRO ... obsahuje 2 GB interní paměti, v ceně je obsažena mapa TopoCzech PRO v měřítku 1:10 000
Garmin Montana 650 ... obsahuje 4 GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5 MB digitální fotoaparát, v ceně obsahuje mapu TopoCzech v měřítku 1:25 000
Garmin Montana 650t ... obsahuje 8 GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5 MB digitální fotoaparát, obsahuje topografickou mapu Evropy 1:100 000 a mapu TopoCzech v měřítku 1:25 000
Garmin Montana 650t PRO ... obsahuje 8 GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5 MB digitální fotoaparát, obsahuje topografickou mapu Evropy 1:100 000 a mapu TopoCzech PRO v měřítku 1:10 000

Mapa Topo Czech je podrobnou turistickou mapou České republiky v měřítku 1:25 000. Mapa Topo Czech PRO je velmi podrobná turistická mapa České republiky v měřítku 1:10 000. Mapa Topo Czech PRO obsahuje jako bonus přístup do cyklistické mapy Cyklo Czech. Všechny uvedené podrobné mapy ČR je možné využívat jak na displeji GPS, tak i pro práci na PC (plánování tras, zálohování dat z GPS, tisk mapy).

PARAMETRY:
Displej - typ:
Baterie - typ: dobíjecí lithium - ion (vyměnitelná) nebo 3x AA
Baterie - výdrž: do 15 hod.
Voděodolnost:: Ano
Snímač srdeční frekvence: Ano volitelně
Snímač rychlosti/kadence: Ano volitelně - pouze kadence šlapání
PC propojení: USB
Další mapy v dodávce: TOPO Czech
Basemapa: Ano
Možnost dohrání map: Ano
Práce s rastrovou mapou: Ano
Vestavěná paměť: Ano
Využitelná vnitřní paměť: 4GB
Waypointy/oblíbené/pozice:
Bluechart® námořní mapy: Ano
Bluechart® g2 námořní mapy: Ano
Bluechart® g2 Vision námořní mapy: Ne
Plave na hladině: Ne
Vysoce-citlivý přijímač: Ano
Bezdrátová technologie ANT: Ano
Garmin Connect™ kompatibilita: Ano
Dotyková obrazovka: Ano
GPS přijímač: Ano
Autorouting: Ano
Elektromagnetický kompas: Ano
Electronický kompas: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Digitální fotoaparát: Ne
Geocaching mód: Ano
Lov/ryby kalendář: Ano
Slunce/Měsíc info: Ano
Výpočet plochy: Ano
Hlasová navigace: Ano
Hlásí názvy ulic: An

OBSAH BALENÍ:
• navigační přístroj Montana 600
• instalační CD TOPO Czech
• datová karta s mapou TOPO Czech
• registrační kód map
• mapa Evropy s doživotní aktualizací mapy
• datový kabel USB
• AC adapter+zástrčkové redukce
• lithium-ion akumulátor
• držák do auta (010-11654-00)
• návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin Montana 600 AUTO Lifetime + TOPO Czech
Diskuze k produktu: garmin-montana-600-auto-lifetime-topo-czech není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.