vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin Montana 650 PRO+ Topo Czech PRO

Kalkulačka splátek CETELEM
12151 Kč s DPH

10042 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-00924-91
Výrobce: Garmin
Váha: 0,359
Záruka: 24 měsíců
Garmin Montana 650 PRO+ Topo Czech PRO
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nová generace outdoorových GPS navigací s označením Garmin Montana kombinuje výhody odolných, outdoorových navigací s přehledností velkých displejů a hlasovým ovládáním automobilových navigací. Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 4" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu, integrovaný barometrický výškoměr s automatickou kalibrací a 3-osý elektromagnetický náměrový kompas, patří mezi hlavní přednosti této navigace.

Zkušenosti s navigací Montana potvrzují informace od výrobce, že model Montana je nejcitlivější a nejpřesnější navigací, kterou značka Garmin dosud na trhu představila. Vysocecitlivý GPS přijímač je schopen přijímat družicový signál i v místech, kde to dosud nebylo možné. Při zaměření přitom přístroj dosahuje vyšší přesnosti zaměření dat, než ostatní outdoorové přístroje v naší nabídce.

Velký 4" dotykový displej s rozlišením 272x480 pixelů nabízí přehledné zobrazení mapy na velké ploše a poskytuje lepší přehled o situaci v okolí aktuální pozice v případě použití v terénu a nabízí srovnatelné parametry zobrazení v porovnání s automobilovými jednoúčelovými navigacemi při použití v automobilu.

Ačkoliv se rozměry přístroje zdají být na první pohled poměrně velké (7.48 x 14.42 x 3.64 cm), přístroj při orientaci na výšku padne velmi dobře do ruky. Díky dotykovému dipleji a absenci ovládacích tlačítek je téměř celá čelní ploha vyhrazena pro displej, který je jednou z hlavních předností navigace.

Unikátní vlastností navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 16 hodin provozu, který je možné nahradit 3 ks. běžných tužkových AA baterií. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Pokud používáte pro napájení tužkové baterie, nedochází při připojení externího zdroje k jejich dobíjení. Montana je schopna na 3 tužové baterie nepřetržitě fungovat až 22 hodin provozu. Výměnu baterií můžete přitom jednoduše provést přímo v terénu. Variabilita napájení u Montany tak opět spojuje přednosti outdoorových a automobilových navigací.

Z pohledu navigačních map je Montana kompatibilní s turistickými, automobilovými, leteckými a také námořními mapami. Podobně jako poslední generace outdoorových navigací řady Oregon, i Montana nabízí možnost dohrání vlastních rastrových map. Montana je vybavena vnitřní paměí o kapacitě 4 GB a slotem na paměťové karty microSD s možností použití těchto karet až o kapacitě 8 GB. Obě paměti dohromady jsou schopné pojmout velké množství podrobných navigačních map. Uživatel má tak k dispozici z pohledu dohrávání map prakticky neomezenou paměť.

Pr použití na motocyklu nebo v autě podporuje Montana možnost výpočtu nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli, včetně hlasové navigace nebo možnosti dohrání vlastní databáze bodů POI. Příznivci Geocachingu ocení podporu "paperless" Geocachingu s možností dohrání podrobných informací o keších do paměti navigace, možností logování nálezů v terénu a možností bezdrátového přenosu dat z GPS do jiné GPS pomocí bezbrátové technologie ANT+. Montanu je možné využít i při sportu ve spojení se snímačem srdečního tepu.

Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnost výpočty plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost využití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Navigační přístroj Garmin Montana je k dispozici v těchto variantách:
Garmin Montana 600 ... obsahuje 4 GB interní paměti, v ceně je obsažena mapa TopoCzech v měřítku 1:25 000
Garmin Montana 600 PRO ... obsahuje 4 GB interní paměti, v ceně je obsažena mapa TopoCzech PRO v měřítku 1:10 000
Garmin Montana 650 ... obsahuje 4 GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5 MB digitální fotoaparát, v ceně obsahuje mapu TopoCzech v měřítku 1:25 000
Garmin Montana 650t ... obsahuje 8 GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5 MB digitální fotoaparát, obsahuje topografickou mapu Evropy 1:100 000 a mapu TopoCzech v měřítku 1:25 000
Garmin Montana 650t PRO ... obsahuje 8 GB interní paměti, obsahuje integrovaný 5 MB digitální fotoaparát, obsahuje topografickou mapu Evropy 1:100 000 a mapu TopoCzech PRO v měřítku 1:10 000

Mapa Topo Czech je podrobnou turistickou mapou České republiky v měřítku 1:25 000. Mapa Topo Czech PRO je velmi podrobná turistická mapa České republiky v měřítku 1:10 000. Mapa Topo Czech PRO obsahuje jako bonus přístup do cyklistické mapy Cyklo Czech. Všechny uvedené podrobné mapy ČR je možné využívat jak na displeji GPS, tak i pro práci na PC (plánování tras, zálohování dat z GPS, tisk mapy).

Bližší specifikace produktu Garmin Montana 650:
- vysoce jasný, dotykový 4" TFT displej, 65.000 barev, rozlišení 272 x 480 pixelů
- integrovaný digitální fotoaparát s rozlišením 5 MB s automatickým ostřením a automatickým ukládáním pozice pořízení fotografie
- vysoce citlivý GPS přijímač s podporou WAAS a HotFix®
- možnost přenosu dat pomocí bezdrátové technologie ANT+
- předehraná základní mapa světa se stínovaným terénem
- integrovaný 3-osý elektromagnetický náměrový kompas a barometrický výškoměr
- slot na microSD datové karty
- zvukový výstup skrze 3.5mm audio jack
- konektivita: high speed USB a séroiový port
- odolnost proti vodě: IPX7, odolnost proti vibracím: 6g
- variabilní napájení: LiIon akumulátor (16 hod.) nebo 3x AA baterie (22 hod.)
- podpora výpočtu nejrychlejší/nejkratší trasy po silnicích, podpora hlasové navigace
- v ceně turistická mapa Topo Czech v měřítku 1:25 000

PARAMETRY:


OBSAH BALENÍ:
• navigační přístroj Montana 650
• datová karta s mapou TOPO PRO
• registrační kód map
• datový kabel USB
• AC adapter+zástrčkové redukce
• lithium-ion akumulátor
• návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin Montana 650 PRO+ Topo Czech PRO
Diskuze k produktu: garmin-montana-650-pro-topo-czech-pro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.